وزیر ارتباطات: اثر خدمات فناورانه در ایام اربعین جلوه و اثربخشی بیشتری دارد

تهران (پانا) - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه با ارائه‌کنندگان سرویس‌های فناورانه در ایام اربعین تاکید کرد که اثر خدمات فناورانه در این ایام جلوه و اثربخشی بیشتری دارد.

کد مطلب: ۱۳۹۴۰۲۴
لینک کوتاه کپی شد
وزیر ارتباطات: اثر خدمات فناورانه در ایام اربعین جلوه و اثربخشی بیشتری دارد

به گزارش وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، جلسه هماهنگی رویداد همراه با اربعین، همگام با فناوری با حضور عیسی زادع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.

در این جلسه که رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران به همراه نمایندگان اپلیکیشن ها و شرکت هایی که برای اربعین سال جاری سرویس های فناورانه ای را تهیه کرده اند نیز حضور داشتند، وزیر ارتباطات با بیان اینکه خدمت و تسهیل کار مردم توسط پلتفرم ها باید در هر موقعیتی انجام شود، گفت: وظیفه داریم در این حوزه و از طریق کارگروه اقتصاد دیجیتال موانع را برای فعالیت کسب و کارها و پلتفرم های بومی برطرف کنیم.

وی افزود: اگر مردم می توانند کارهای خود را با چند کلیک انجام دهند، چرا این امکان فراهم نشود.

زارع پور با اشاره به سرویس های جدید و متنوعی که برای ایام اربعین حسینی ارائه می شود، گفت: به برکت این ایام، می توان این سرویس ها در طول سال نیز پایدار و در خدمت به مردم باشند.

وی به اهمیت و ارزش خدمت در ایام اربعین حسینی اشاره کرد و افزود: خدمت فناورانه می تواند جلوه و اثربخشی بیشتری در این ایام داشته باشد و کار ویژه تری است.

وزیر ارتباطات با بیان اینکه مشکلات و موانع سرویس‌های فناورانه در ایام اربعین باید در ستاد اربعین نیز پیگیری شود، اعلام آمادگی کرد که با جمع بندی این مشکلات در این جلسه در ستاد اربعین و دستگاه‌های مربوطه نیز پیگیری کند.

بر اساس این گزارش، در این جلسه نمایندگان برنامه های کاربردی و شرکت های ارائه کننده سرویس های فناورانه در حوزه های حمل و نقل، پیام رسان ها، برنامه‌های راهنمای زائر، دریافت ارز و برخی دیگر از سرویس‌های تولید محتوا حضور داشتند و با معرفی سرویس‌های خود برای اربعین سال جاری مشکلات و موانع ارائه این سرویس‌ها را نیز مطرح کردند.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار