مدیرکل آموزش و پرورش کرمان در آیین نواختن گلبانگ انقلاب اسلامی:

قدر این انقلاب را بدانید؛ شما دانش آموزان برکت این انقلاب هستید

کرمان (پانا) - ‌مدیرکل آموزش و پرورش کرمان عنوان کرد قدر این انقلاب را بدانید؛ شما دانش‌آموزان برکت این انقلاب هستید.

کد مطلب: ۱۴۴۴۷۸۲
لینک کوتاه کپی شد
قدر این انقلاب را بدانید؛ شما دانش آموزان برکت این انقلاب هستید

همزمان با چهل‌و‌پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان با حضور در هنرستان اندیشه نو کرمان، زنگ انقلاب را به صورت نمادین در این مدرسه به صدا درآورد.

رضا رضایی، مدیرکل آموزش و پرورش کرمان در آیین نواختن گلبانگ انقلاب اسلامی و سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی گفت: از ابتدای انقلاب اسلامی تا به امروز، این انقلاب حوادث فراوانی را پشت سرگذاشته است و مهمترین آنها جنگ تحمیلی بود که بیش از 36 هزار دانش آموز و 4 هزار معلم شهید تقدیم این نظام و انقلاب شدند. بعد از آن نیز فتنه های متعددی را به خود دیده است، اما همواره بالنده و سرزنده به پیش می رود.

رضایی با اشاره به موضوع انقلاب مدرسه سازی در دولت سیزدهم افزود: از ابتدای تشکیل دولت آیت الله رئیسی، بیش از 260 مدرسه در استان کرمان ساخته شده است و در ایام مبارک دهه فجر نیز 44 مدرسه و 30 پروژه ورزشی با اعتبار بالغ بر 17 میلیارد تومان، افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

وی ضمن گرامیداشت یاد شهدا دانش آموز حادثه تروریستی کرمان گفت: یک مدرسه در شهر کرمان، به مناسبت اربعین شهادت این دانش آموزان و در چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و به نام این شهدا عزیز افتتاح خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش کرمان با اشاره به فراوانی دست آوردهای انقلاب اسلامی ادامه داد: باید قدر این انقلاب را دانست؛ زیرا در سال های اول انقلاب وضعیت کشور به گونه ای بود که حتی سیم خاردار هم برای جبهه های جنگ به سختی تامین می شد، اما اکنون به برکت این انقلاب عظیم و همت جوانانی که در همین انقلاب و کشور رشد کرده اند، ماهواره های تحقیقاتی را به فضا پرتاب می کنیم.

رضایی دانش آموزان را برکت انقلاب خطاب کرد و افزود: از شما دانش آموزان تقاضا دارم که با درس خواندن، رعایت مسائل مذهبی و دینی و احترام به والدین و معلمین، ادامه دهنده راه شهدا باشید و برای سرافرازی این انقلاب تلاش کنید.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار