درخشش دانشجو معلم بوشهری در المپیاد فرهنگی ورزشی دانشگاه فرهنگیان

بوشهر(پانا) - با وجود مصدومیت شدید در بیست و چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجومعلمان پسر دانشگاه فرهنگیان، دانشجومعلم بوشهری به مدال طلای ماده پرتاب وزنه رسید.

کد مطلب: ۱۴۰۲۳۵۲
لینک کوتاه کپی شد
درخشش دانشجو معلم بوشهری در المپیاد فرهنگی ورزشی دانشگاه فرهنگیان

با وجود مصدومیت شدید در بیست و چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجومعلمان پسر دانشگاه فرهنگیان، دانشجومعلم بوشهری به مدال طلای ماده پرتاب وزنه رسید.

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر در گفتگو با پانا ضمن تبریک این موفقیت ارزنده به این دانشجومعلم و جامعه بزرگ دانشگاه فرهنگیان استان اظهار کرد: علی عبدالله پور دانشجومعلم پردیس علامه طباطبایی دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر توانست در این مسابقات با درخشش خیره کننده ضمن کسب مقام نخست مسابقات به مدال طلا دست یابد.

رضا درویشی با بیان اینکه دانشجویان ما در عرصه ورزشی در رشته های پایه بسیار فوق العاده ظاهر شده اند، گفت: این دانشجومعلم ما در حالی به این مقام مهم مسابقات رسیده است که شب قبل از مسابقه دچار مصدومیت شدید از ناحیه مچ پا شده است.

درویشی تصریح کرد: این دانشجوی افتخارآفرین ما در مسابقات با رکورد 42/11 متر و با پرتابی حدود دو متر بالاتر از سایر حریفان در جدول رده بندی ایستاد و دانشجویان خراسان رضوی و کردستان به مقام های دوم و سوم دست یافتند.

درویشی گفت: مسابقات ماده پرتاب وزنه رشته دو و میدانی در روز نخست و در دو مرحله مقدماتی و پایانی بیست و چهارمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجومعلمان پسر دانشگاه فرهنگیان به میزبانی دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان و در ورزشگاه انقلاب برگزار شد.

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر خاطر نشان کرد: همواره تلاش کرده ایم تا زمینه پرورش استعدادهای ورزشی دانشجویان را در رشته های مختلف فراهم کنیم و نگاه ویژه ای به ورزش قهرمانی و همگانی داریم.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار