خراسان رضوی بی‌نصیب از قهرمانی در مسابقات بدمینتون فرهنگیان کشور

مشهد (پانا) - مسابقات بدمینتون فرهنگیان کشور برگزار شد، اما خراسان رضوی در هیچ یک از بخش‌های این مسابقات موفق به کسب عنوان قهرمانی نشد.

کد مطلب: ۱۳۸۷۸۰۱
لینک کوتاه کپی شد
خراسان رضوی بی‌نصیب از قهرمانی در مسابقات بدمینتون فرهنگیان کشور

مسابقات بدمینتون فرهنگیان کشور با حضور ۲۸ تیم در مشهد مقدس از ۲۳ تا ۲۵ تیرماه برگزار و قهرمان این دور از رقابت‌ها در سه بخش تیمی، دونفره و انفرادی مشخص شدند.

در بخش تیمی، خراسان شمالی با پشت سر گذاشتن رقبای خود به مقام قهرمانی رسید. تیم گلستان نیز در فینال نتیجه را به خراسان شمالی واگذار کرد و بر سکوی دوم ایستاد. همچنین مازندران و یزد موفق به کسب مقام سوم مشترک شدند.

همچنین در بدمینتون دو نفره، آرش جواهری و مهراب آقایی که تشکیل دهنده تیم ایلام بودند، موفق به ایستادن بر سکوی قهرمانی شدند و گلستان با حضور مسعود صادقلو و محمد صمیمی عنوان دوم این دور از رقابت‌ها را در کارنامه خود ثبت کردند. یک تیم خراسان رضوی با سید حسین رضوی و هادی ثروتی و تیم دیگر استان میزبان با حضور امید اسماعیل‌زاده و مهدی لطفی موفق شدند مقام سوم مشترک را کسب کنند.

در بخش انفرادی نیز محمد طاهرزاده از گلستان عنوان قهرمانی را کسب کرد و محسن رحمانیان با مدال نقره به تهران بازگشت. همچنین مجتبی بهجتی از اصفهان و مجید قسمتی از بوشهر موفق به کسب مقام سوم شدند.

گفتنی است که کاپ اخلاق مسابقات بدمینتون فرهنگیان کشور در بخش آقایان را شهرستان تهران کسب کرد.

خبرنگار دانش آموز: ستاره خزائی

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار