معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان:

راهیان نور، فرصتی مناسب برای آشنایی دانش‌آموزان با فرهنگ ایثار و شهادت است

زنجان (پانا) - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت اردوی راهیان نور، یک کار بزرگ فرهنگی و فرصتی مناسب برای آشناسازی دانش‌آموزان با فرهنگ ایثار و شهادت است.

کد مطلب: ۱۳۷۸۹۵۰
لینک کوتاه کپی شد
راهیان نور، فرصتی مناسب برای آشنایی دانش‌آموزان با فرهنگ ایثار و شهادت است

ابوالفضل رفیعی در جلسه هماهنگی راهیان نور شمالغرب کشور، افزود: همه مسئولان در اجرای اردوهای راهیان نور به عنوان یک کار بزرگ فرهنگی مسئولیت دارند و امیدواریم با جدیت به آن نگاه کنند و برای برگزاری مناسب این اردوها پای کار باشند.

وی افزود: راهیان نور یکی از برنامه‌هایی است که می‌تواند نوجوانان و جوانان را به حماسه‌ دفاع مقدس و تاریخ پرافتخار بعد از انقلاب اسلامی، پیوند بزند و میزان آشنایی آنها را با ارزشهای شهدا و دوران دفاع مقدس افزایش دهد.

رفیعی گفت: برپایی اردوی راهیان نور در شرایط کنونی که با جنگ شناختی و رسانه ای دشمن مواجه هستیم، از ضروریات است تا نوجوانان و جوانان ما با فرهنگ‌ ایثار و شهادت آشنا شوند ضمن اینکه جنس این اردوها اثرگذار است و سبک زندگی متفاوتی را پیش‌روی افراد باز می کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: اردوی راهیان نور به عنوان فرصتی برای مسئولان امر است تا شرایطی مطلوبی را برای افراد به‌ ویژه دانش‌آموزان و دانشجویان، با رویکرد محله و مسجد محور، فراهم کنند و آنها را در فضای مفرح و با نشاط در معرض انفاس شهدا قرار داده و با فرهنگ معنوی ایثار و شهادت آشنا سازند.

رفیعی با تاکید بر اینکه به برنامه راهیان نور نباید نگاه اداری داشته باشیم، گفت: در کنار پیش بینی محتوای مناسب فرهنگی و برنامه های تبیینی، در زمینه اجرای این عملیات بزرگ نیز باید همه کمک کنیم.

این مسئول افزود: هزینه ها در چنین اموری، در واقع سرمایه گذاری برای صیانت از نسل جوان و کمک به سلامت و آرامش جامعه خواهد بود.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار