استاندار البرز بر حمایت از قهرمانان بدنسازی تاکید کرد

کرج(پانا)- نماینده عالی دولت در استان البرز بر حمایت از ورزشکاران و ایجاد بسترهای بهبود کیفیت زندگی آنها تاکید کرد.

کد مطلب: ۱۱۸۰۶۳۰
لینک کوتاه کپی شد
استاندار البرز بر حمایت از قهرمانان بدنسازی تاکید کرد

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، عبدالمهدی نصیرزاده، رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با حضور در استانداری البرز با شهبازی استاندار البرز دیدار و گفت و گو کرد.
محمد عزت پور و رامین فرج نژاد، دو تن از قهرمانان قویترین مردان که اخیرا در مسابقات جهانی شرکت کرده بودند و به عنوان ارزشمند پنجمی دست یافته بودند، در این نشست رییس فدراسیون بدنسازی را همراهی می کردند.
عبدالمهدی نصیرزاده در ابتدا با اشاره به اینکه استان البرز یکی از قطب های رشته قویترین مردان در کشور به حساب می آید، گفت: طیف زیادی از قهرمانان قویترین مردان از همین خطه هستند و این موضوع کار مسئولان را سخت می کند. رشته قویترین مردان پرطرفدار و قابل فهم است. روایت داریم که بنده قوی بهتر می تواند طاعت باری تعالی را به جا بیاورد. ما هم به دنبال این هستیم که فرهنگ قوی بودن و پهلوانی را در جامعه اشاعه دهیم و نیازمند حمایت شما مسئولین سیاسی در کنار مسئولان ورزشی هم هستیم.
در ادامه رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام درخواست هایی را از استاندار البرز داشت که یکی از مهمترین آن ها تجهیز زمینی بود که جهت افتتاح اولین پایگاه قهرمانی قویترین مردان کشور تخصیص پیدا کرده است. شهبازی نیز بلافاصله قول مساعد داد تا با هماهنگی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز این پایگاه قهرمانی هر چه زودتر افتتاح شود.
نصیرزاده گفت: با توجه به المپیکی نبودن قویترین مردان، وزارت ورزش و جوانان نمی تواند از قهرمانان این رشته حمایت مالی داشته باشد. دو قهرمان ایرانی که در استان البرز حاضر هستند و در مسابقات جهانی افتخارآفرین شدند، مورد حمایت مسئولان استانی قرار بگیرند.
استاندار البرز در ادامه این نشست خاطرنشان کرد: قطعا از ورزشکاران حمایت خواهیم کرد. به هر حال ما امروز شنونده دغدغه های این ورزشکاران عزیز بودیم و این وعده را می دهیم تا دغدغه های آن ها را به نحو مقتضی پیگیری و رفع کنیم.
در پایان این مراسم محمد عزت پور مدال طلای خود از مسابقات قویترین مردان ایران را به رسم یادبود به استاندار البرز اهدا کرد.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار