شهردار تبریز خبر داد:

راه اندازی و نصب تونل‌های ضدعفونی در ادارات و سازمان های شهرداری تبریز

تبریز(پانا) - شهردار تبریز از راه اندازی و نصب تونل های ضدعفونی در ادارات و سازمان های شهرداری تبریز خبر داد.

کد مطلب: ۱۰۳۴۱۸۸
لینک کوتاه کپی شد
راه اندازی و نصب تونل‌های ضدعفونی در ادارات و سازمان های شهرداری تبریز

به گزارش پایگاه خبری شهریار، تونل های ضدعفونی هوشمند امروز برای اولین بار در تبریز توسط گروه صنعتی ماشین‌سازی تبریز راه اندازی و با حضور شهردار تبریز رونمایی شد.

ایرج شهین باهر در حاشیه مراسم رونمایی از این تونل ضدعفونی گفت: این تونل ها یکی از نیازهای ضروری در شهر تبریز بود که به همت مجموعه بزرگ ماشین سازی تبریز به بهره‌برداری رسید.

وی با بیان اینکه این تونل‌های ضدعفونی هوشمند بوده و به صورت اتوماتیک کار می کنند، ادامه داد: در بیمارستان ها و ادارات همچون مجموعه ها و سازمان های شهرداری تبریز به این چنین امکاناتی نیاز داشتیم که خوشبختانه ماشین‌سازی تبریز موفق به راه اندازی و ساخت این تونل ها شده است.

شهردار تبریز افزود: هم اکنون ادارات شهرداری تبریز با یک سوم ظرفیت درحال فعالیت بوده و شاهد مراجعات مردمی نیز هستیم که برای همین منظور و برای حفظ بهداشت عمومی و شکست دادن ویروس کرونا، ادارات و سازمان ها به این تونل ها مجهز می شوند.

ایرج شهین باهر به دانش فنی ساخت این تونل نیز اشاره کرد و گفت: دانش فنی بالایی در مجموعه ماشین سازی تبریز و سایر مجموعه های فنی داریم که با توجه به تحریم‌های ظالمانه نیازهایمان را مرتفع می‌سازد و مبارزه با کرونا را آسان تر می‌کند.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار