مدیرکل امور زنان و خانواده شهرداری تهران اعلام کرد؛

تخصیص بودجه ۵۰۰ میلیارد تومانی برای توسعه و تجهیز زیرساخت‌های ویژه بانوان

تهران (پانا) - مدیرکل امور زنان و خانواده شهرداری تهران گفت با همکاری شورای شهر تهران در سال جاری بودجه ۵۰۰ میلیارد تومانی برای بازسازی، بهسازی و تجهیز مجدد تمام زیرساخت‌های ویژه بانوان و دختران اعم از شهربانو، شهردخت و بوستان‌ها اختصاص داده شده است.

کد مطلب: ۱۴۷۷۷۷۸
لینک کوتاه کپی شد
تخصیص بودجه ۵۰۰ میلیارد تومانی برای توسعه و تجهیز زیرساخت‌های ویژه بانوان

به گزارش سایت شهر، مریم اردبیلی درباره ترویج ورزش در بین بانوان اظهار کرد: متولی ورزش در شهرداری تهران سازمان ورزش است که حدودا نیمی از فضا و زیرساخت‌های آن به بانوان اختصاص داده می‌شود.

وی در ادامه افزود: برخی زیرساخت‌های ویژه زنان و سوله‌های ورزشی الزهرا(س) که در گذشته بودند از جمله مجموعه فرصت‌های شهر تهران هستند. با این حال ما نیز در شهربانوها و بوستان‌ها فضای ویژه ورزش بانوان داریم که در حال تلاش برای توسعه آن هستیم.

تخصیص بودجه ۵۰۰ میلیاردی برای توسعه و تجهیز زیرساخت‌های بانوان

مدیرکل امور زنان و خانواده شهرداری تهران در ادامه با اشاره به اینکه بخشی از مجموعه‌های ویژه بانوان در شهر تهران فرسوده شده بودند، اظهار کرد: ساخت این مجموعه‌ها در دهه ۸۰ شروع شده است و با توجه به این امر نیاز به بهسازی و اورهال داشتند. با همکاری شورای شهر تهران در سال جاری بودجه ۵۰۰ میلیاردی برای بازسازی، بهسازی و تجهیز مجدد تمام زیرساخت‌های ویژه بانوان و دختران اعم از شهربانوها، شهردخت‌ها و بوستان‌ها اختصاص داده شده است و شهروندان تا پایان سال بروز شدن این مجموعه‌ها را شاهد خواهند کرد.

مریم اردبیلی در پایان تاکید کرد: با این حال شهردخت‌ها در اولویت قرار دارند و با توجه به اینکه سازه‌های جدید هستند؛ عددهای کمتری برای بهسازی می‌خواهند؛ اما تجهیزشان بیشتر مطرح است.  

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار