تاکید شهردار تهران بر لزوم اتصال پایانه جدید شرق به شبکه مترو پایتخت

تهران (پانا) - در جریان بازدید شهردار تهران از روند پیشرفت عملیات اجرایی پروژه بازسازی و راه اندازی پایانه جدید شرق، بار دیگر لزوم و اهمیت اتصال این مرکز تبادل سفر به شبکه مترو پایتخت از طریق توسعه شرقی خط ۲ مترو مورد تاکید قرار گرفت.

کد مطلب: ۱۴۷۳۹۲۳
لینک کوتاه کپی شد
تاکید شهردار تهران بر لزوم اتصال پایانه جدید شرق به شبکه مترو پایتخت

روابط عمومی و امور بین الملل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) اعلام کرد: در بازدید شهردار تهران و هیات همراه شامل معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری ،شهردار منطقه ۱۳، مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و پایانه‌های مسافری شهر تهران و ... از پروژه بازسازی و راه‌اندازی پایانه جدید شرق، ضمن پیمایش میدانی بخش‌های مختلف ساختمان پایانه و محوطه پیرامونی آن، مواردی از قبیل مولدسازی فضاهای موجود، طرح‌های توسعه‌ای مربوط به اراضی پایانه در فازهای تکمیلی و همچنین تمهیدات متناظر با استقرار سیستم حمل و نقل عمومی مکمل از قبیل مترو، اتوبوس و تاکسی در محوطه پایانه، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

شهردار تهران در پایان این بازدید، پروژه پردیس مسافری شرق را طرحی متفاوت با آنچه در گذشته قرار به افتتاح آن بوده، توصیف کرد و امکانات و خدمات ایجاد شده در فرآیند بازسازی و راه‌اندازی آن را قابل توجه برشمرد. زاکانی همچنین موضوع توسعه شرقی خط ۲ مترو از ایستگاه فرهنگسرا تا پایانه جدید شرق را موضوعی مهم و کلیدی دانست و از دست اندرکاران امر خواست تا این بخش از پیوست تکمیلی پایانه را به جدیت دنبال کنند.

گفتنی است در بازدید از پردیس مسافری شرق، مدیران عامل شرکت واحد اتوبوسرانی و نیز سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی نیز حضور داشتند تا در مورد جانمایی و میزان ناوگان سیستم های حمل و نقل مکمل در پایانه جدید شرق به ارائه توضیحات لازم بپردازند.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار