برقراری امنیت شهر در نوروز ۱۴۰۳ با چندین هزار گشت پلیس

تهران (پانا) - فرمانده کل انتظامی کشور از آماده‌باش چندین هزار پلیس در شرق و غرب پایتخت برای امنیت شهر در نوروز امسال خبر داد.

کد مطلب: ۱۴۶۴۳۹۴
لینک کوتاه کپی شد
برقراری امنیت شهر در نوروز ۱۴۰۳ با چندین هزار گشت پلیس

‌سردار رادان صبح امروز در حاشیه رزمایش اقتدار نوروزی فاتب در جمع خبرنگاران با اشاره به تمهیدات پلیس برای حفظ امنیت پایتخت در نوروز، گفت: چندین هزار گشت در تهران بزرگ شرق و غرب تهران در ایام نوروز به کار گرفته شده است تا امنیت شهر به خوبی حفظ شود.

وی ادامه داد: این یک واقعیت تلخ است که برخی از افراد سرقت را پیشینه خود کرده و عادت به سرقت کرده‌اند و فکر می‌کنند باید از این راه کسب درآمد کنند.

وی با بیان اینکه کنترل مجرمین با پابند الکترونیک آغاز شده است، گفت: قرار است تا همکاران ما در پلیس به حکم قانون با افرادی که جرم خشن انجام می‌دهند همانند اراذل و اوباش برخورد کنند و اجازه عرض اندام به آنها ندهند.

فرمانده کل انتظامی با اشاره به اهمیت نصب دوربین البسه بر روی لباس ماموران گفت: هرچه تعداد دوربین‌ها بیشتر باشد عملکرد پلیس در ماموریت‌ها بهتر است.

رادان ادامه داد: ما در انتظامی کل کشور زیرساخت‌های لازم برای تامین و اجرایی شدن دوربین‌های آنلاین و آفلاین را داریم، اما منتظر این هستیم تا بودجه کافی در اختیار پلیس قرار بگیرد.

وی با اشاره به تمهیدات پلیس برای حفظ امنیت پایتخت در نوروز، گفت: چندین هزار گشت در تهران بزرگ شرق و غرب تهران در ایام نوروز به کار گرفته شده است تا امنیت شهر به خوبی حفظ شود.

فرمانده کل انتظامی از آماده‌باش ۸۰ هزار نیرو در حوزه ترافیکی و جاده‌ها خبر داد و گفت: از مردم می‌خواهیم شتاب را در سفر خود کنار بگذارند و جاده‌ها را هم جزئی از سفر بدانند تا شاهد حوادث تلخ و ناگوار نباشیم.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار