ویزیت و درمان دندانپزشکی کودکان کار و خیابان به صورت رایگان

تهران (پانا) - مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران از هماهنگی و همکاری این سازمان با دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد و گفت این همکاری امکان ویزیت و درمان رایگان دندانپزشکی برای کودکان کار و خیابان را فراهم می‌کند.

کد مطلب: ۱۴۶۲۸۳۸
لینک کوتاه کپی شد
ویزیت و درمان دندانپزشکی کودکان کار و خیابان به صورت رایگان

احمد احمدی صدر با اعلام این خبر اظهار کرد: در شهر تهران ۳۷ مرکز پویاشهر(آموزش، استعدادیابی و توانمندسازی کودکان کار و خیابان) راه اندازی شده است که ۷۰۰۰ کودک کار و خیابان از خدمات این مراکز با هدف خروج از چرخه انواع آسیب‌های اجتماعی برخوردار خواهند بود.

وی افزود: خدمات گوناگونی در این مراکز برای این افراد آسیب دیده اجتماعی در نظر گرفته شده که در این راستا به تازگی با همکاری دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی، برنامه ریزی های لازم انجام شده تا خدمات دندانپزشکی نیز برای این کودکان فراهم شود.

مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران تصریح کرد: این خدمات درمانی با همکاری خیران و سمن ها در مراکز پویاشهر در سال جاری به اجرا در آمده و گاها برخی از این خدمات به خانواده های این کودکان ارائه شده است.

بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران، وی افزود: خدمات دندانپزشکی در حال حاضر برای سایر افراد آسیب دیده در مجموعه هایی مانند مددسراها و یاورشهرها با همکاری خیران در حال اجراست.‌

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار