معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران خبر داد:

برپایی ۴۰۰ بازارچه نوروزی از ۱۵ اسفند در تهران

تهران (پانا) - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت ۴۰۰ بازارچه از ۱۵ تا ۲۵ اسفند در استان تهران برپا می شود.

کد مطلب: ۱۴۶۰۴۹۶
لینک کوتاه کپی شد
برپایی ۴۰۰ بازارچه نوروزی از ۱۵ اسفند در تهران

محمد علیمهری در حاشیه جلسه تنظیم بازار استان تهران، با اشاره به ایام پیش رو برای عید نوروز و ماه مبارک رمضان ماه عبودیت و بندگی اظهار کرد: با توجه به نزدیکی عید نوروز و اهمیت بهره‌مندی مردم از اجناس با کیفیت ایرانی، ۹ نمایشگاه بهاره در شهرتهران و حداقل یک نمایشگاه در هر شهرستان استان از ۱۵ تا ۲۵ اسفندماه به مدت ۱۰روز برپا می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه‌های ضیافت ویژه ماه مبارک رمضان، افزود: اقلام شب عید و ماه مبارک رمضان در تهران با متولی سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران در ۴۰۰بازارچه برای دسترسی آسان ویژه عموم مردم برپا می‌شود؛ البته این بازارچه‌ها در شهرستان ها با متولی گری تعاونی روستایی میوه با کیفیت و ارزان و اختلاف قیمت حداقل ۴۰درصد در اختیار مردم می گذارد.


براساس گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری تهران، معاون استاندار تهران با تأکید بر تهیه بلامانع کالاهای کالابرگی، خاطرنشان کرد: در تأمین کالای کالابرگ در استان تهران هیچ محدودیتی نداریم. تعداد فروشگاه‌های متصل به طرح کالابرگ ۳۱ هزار و ۶۹۶ فروشگاه در استان است که از این تعداد۱۴هزار و ۸۰۲در شهر تهران و ۱۶هزار در سطح شهرستان های استان تهران فعال است.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار