مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران خبر داد:

هشتمین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار برگزار می‌شود

تهران (پانا) - مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری هشتمین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار در روز اول اسفند ماه سال‌جاری خبر داد.

کد مطلب: ۱۴۶۰۴۶۶
لینک کوتاه کپی شد
هشتمین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار برگزار می‌شود

حجت الاسلام و المسلمین هاشم صابریان مدیر کل آموزش با اعلام این خبر اظهار داشت: هشتمین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار با هدف ارزیابی دستاوردهای طرح شاهد و نیز افزایش انگیزه و تحرک تحصیلی جامعه هدف با مشارکت دستگاههای آموزشی عضو طرح شاهد در اول اسفند ماه سالجاری برگزار می‌شود.

مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران در ادامه افزود: در این مراسم از 84 نفر برتر علمی آموزشی شامل دانشجویان، دانش‌آموزان، طلاب شاهد و ایثارگر و با حضور مسئولان عالی رتبه کشور در سطح ملی تقدیر و تجلیل به عمل خواهد آمد.

وی در ادامه افزود: با پایان مهلت فراخوان این جشنواره و دریافت نتایج مرحله استانی، کمیته‌های علمی با حضور اعضای کمیته داوری و مسئولان هر دستگاه آموزشی و نماینده بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور برگزار و پس از بررسی سوابق و رزومه تحصیلی واجدین شرایط و بر اساس شاخصهای اختصاصی هر دستگاه نسبت به انتخاب نفرات برتر و معرفی به دبیرخانه جشنواره اقدام شد.

دبیر هشتمین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار در پایان خاطر نشان کرد: مراسم پایانی این جشنواره برای تقدیر و تجلیل از برگزیدگان کشوری در اول اسفندماه سالجاری و در آستانه روز بزرگداشت شهدا برگزار می‌شود.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار