رئیس پلیس کشور اعلام کرد؛

دستگیری ۴ عامل اصلی و دخیل در حادثه تروریستیِ راسک

تهران (پانا) - فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به عملیات بزرگ و گسترده‌ مبارزه با تروریسم فراجا از دستگیری عاملان حادثه‌ راسک خبر داد.

کد مطلب: ۱۴۴۰۵۰۴
لینک کوتاه کپی شد
دستگیری ۴ عامل اصلی و دخیل در حادثه تروریستیِ راسک

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار احمدرضا رادان به تشریح آخرین اقدامات واحدهای عمل کننده فراجا در مبارزه با تروریسم پرداخت و بیان کرد: پس از حادثهِ راسک این قول را به ملت عزیز ایران دادم که انتقامی جانکاه از تروریست‌ها خواهیم گرفت و شایسته است اعلام نمایم که واحدهای عمل کننده پلیس در مبارزه با تروریسم طی چند روز گذشته به توفیقات قابل توجهی دست یافتند.

وی تاکید کرد: چهار عاملِ اصلی حادثه‌ راسک را در عملیاتی غافلگیرانه زنده و سالم دستگیر کردیم که موجب شوک و ضربه روانی به گروهک‌ِ معاند شد. آنها تصور می‌کردند که از رصدِ اطلاعاتیِ ما خارج شده‌اند.

سردار رادان با بیان این که تعدادی سلاح و تجهیزات برای اجرای ترور و مبالغی ارز از جنایتکاران کشف و ضبط گردید، گفت: به رده های مرتبط در فراجا ابلاغ شد تا مستندات بلافاصله و با تکمیل تحقیقات در اختیار افکار عمومی قرار گیرد.

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران افزود: به اطلاعاتِ خوبی در خصوص دستگیریِ سایرِ عوامل و آمرانِ حادثه‌ راسک رسیده‌ایم و ریشهِ تروریسم را باِذن الله خواهیم سوزاند.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار