معاون پلیس راهور تهران اعلام کرد؛

ابطال ۷۵۰۰ برگ معاینه فنی در تهران

تهران (پانا) - معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از ابطال ۷۵۰۰ برگ معاینه فنی در تهران خبر داد.

کد مطلب: ۱۴۳۲۶۹۶
لینک کوتاه کپی شد
ابطال ۷۵۰۰ برگ معاینه فنی در تهران

به گزارش پلیس راهور تهران، سرهنگ فیروز کشیر گفت: برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی و برخورد با انواع تخلفاتی که وجود دارد جز وظیفه ذاتی پلیس است که در این راستا پلیس راهور تهران بزرگ، اقدامات خود را بر اساس قوانین به مرحله اجرا در می‌آورد.

وی افزود: در نیمه دوم سال وارونگی هوا را شاهد هستیم که همین آلودگی هوا باعث به خطر افتادن جان شهروندان شده و نیاز است خودروهایی که دارای نقص فنی هستند و حتی معاینه فنی هم دارند نسبت به رفع عیب و نقص خودروی خود اقدام کنند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ بیان داشت: از نیمه دوم سال یعنی از ابتدای مهرماه حدود ۷۵۰۰ فقره معاینه فنی خودروهایی که دودزا بوده و باعث آلودگی هوا می‌شدند ابطال شده است.

سرهنگ کشیر افزود: این خودروها معاینه فنی داشتند ولی دودزا بوده و دارای نقص فنی بودند و با ترددهای خود آلودگی هوا را در پی داشتند.

وی گفت: از رانندگان تقاضا داریم قبل از اینکه پلیس بخواهد از تردد آنها جلوگیری کرده و اعمال قانون کند و یا اینکه هرگونه اقدامی از سوی پلیس در خصوص تردد و ابطال معاینه فنی آنها صورت پذیرد نسبت به رفع نقص و عیب خودروی خود اقدام کنند.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار