در دو روز اجرای طرح زوج و فرد در تهران؛

معاینه فنی 400 خودرو ابطال شد

تهران (پانا) - رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت در دو روز اجرای طرح زوج و فرد در تهران معاینه فنی 400 خودرو ابطال شد.

کد مطلب: ۱۴۲۹۲۹۳
لینک کوتاه کپی شد
معاینه فنی 400 خودرو ابطال شد

به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ سرهنگ علی اصغر شریفی در خصوص طرح ممنوعیت تردد در محدوده زوج و فرد و آلودگی هوا توضیح داد.

سرهنگ شریفی گفت: در این دو روز 400 خودرویی که دودزا بوده و معاینه فنی هم داشته اند معاینه فنی آنها در محل ابطال شده است.

وی افزود : در روزهای فرد خودروهایی که فقط پلاک فرد دارند و در روزهای زوج فقط خودروهایی که پلاک زوج دارند می توانند در محدوده طرح آلودگی هوا یا همان زوج و فرد سابق تردد کنند.

سرهنگ شریفی گفت: همچنین اکثر محورهای شهر تهران برای تردد خودروهای دیزلی به استثنای کامیونت ها ممنوع است . شب گذشته هیچ ترددی در خصوص کامیون ها، کمپرسی ها و جرثقیل ها نداشتیم و این ممنوعیت وجود دارد.

وی افزود: در کل سطح معابر شهر تهران همکاران بنده حضور دارند و به صورت هوشمند خودروهایی را که معاینه فنی آنها گذشته برخورد وآنهایی که معاینه فنی دارند ولی خودروی آنها دودزا می باشد در همان محل معاینه فنی آنان ابطال و برای اخذ مجدد به مراکز معاینه فنی اعزام می‌کنند.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ افزود: محدوده طرح کاهش آلودگی هوا همان محدوده طرح زوج و فرد سابق می باشد که از جنوب به شمال از بزرگراه بعثت به سمت شمال ، بزرگراه نواب به سمت شرق ، بزرگراه چمران به سمت شرق و بزرگراه همت به سمت جنوب و بزرگراه امام علی (ع) به سمت غرب است. که تردد در این معابر بر اساس شماره آخر پلاک است

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار