رئیس کمیته ایمنی شورای شهر تهران مطرح کرد؛

سد معبر دستفروشان در میدان و چهارراه ولیعصر(عج)

تهران (پانا) - رئیس کمیته ایمنی شورای شهر تهران با اشاره به سد معبر در میدان و چهارراه ولیعصر(عج) از سوی دستفروشان گفت گر افراد توانمندی را برای رفع مشکل ندارند باید استعفا داده و جای خود را به کسانی بدهند که در این زمینه توانمندی دارند.

کد مطلب: ۱۳۷۵۹۳۶
لینک کوتاه کپی شد
سد معبر دستفروشان در میدان و چهارراه ولیعصر(عج)

مهدی بابایی در یکصد و پنجاهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به سد معبر در میدان و چهارراه ولیعصر (عج)، اظهار کرد: بعضاً امکان تردد به صورت پیاده در ضلع شمالی میدان ولیعصر وجود ندارد و هم فروشگاه ها و هم دست فروشان معابر را سد کرده‌اند و این وضعیت تازه ای نیست.

رئیس کمیته ایمنی شورا با بیان اینکه در محوطه تئاتر شهر نیز دست فروشان معابر را سد کرده اند، یادآور شد: اگر افراد توانمندی را برای رفع مشکل ندارند باید استعفا داده و جای خود را به کسانی بدهند که در این زمینه توانمندی دارند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر تفکیک پسماند از مبدأ، خاطرنشان کرد: بخشی از این اقدامات در برخی نقاط شهر انجام می شد و با وجود اینکه شهردار تهران نیز در این زمینه دستوراتی داده بود، طرح اجرایی نشده و به کندی پیش می رود و به نوعی کارآمدی در این زمینه دیده نمی شود.

مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران با تأکید بر اینکه در ایام منتهی به عید نوروز اماکنی را در اطراف بوستان دانشجو به طور موقت به دست فروشان اختصاص دادند، تصریح کرد: ما تذکر دادیم که این فضاها جمع آوری شود و یک شب انجام شد اما مجدداً بساط دست فروشان گسترده شد.

وی افزود: سد معبر حرام است و هرکاری می خواهیم انجام دهیم باید منطقی باشد؛ برخی معابر و خیابان ها با مشکل مواجه هستند و باید رسیدگی و مشکلات در این زمینه برطرف شود.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار