مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری:

هتل شرکت ایرانگردی و جهانگردی میزبان بازنشستگان در مشهد است

تهران (پانا) - مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی، هتل مناسبی را در نزدیکی حرم مطهر امام رضا(ع) در اختیار گرفته، گفت با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده این هتل از ابتدای تابستان، میزبان بازنشستگان در مشهد مقدس خواهد بود.

کد مطلب: ۱۳۷۵۶۰۷
لینک کوتاه کپی شد
هتل شرکت ایرانگردی و جهانگردی میزبان بازنشستگان در مشهد است

به گزارش ایرنا؛ نعمت‌الله ترکی افزود: برای سال‌های متمادی شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی، مرکز اقامتی در مشهد مقدس نداشت و این موضوع خدمت‌رسانی به بازنشستگان برای سفر به مشهد را با مشکل روبه‌رو کرده و هزینه سفر به شهر مقدس را بالا برده بود.

وی این اقدام را در راستای خدمت‌رسانی هرچه بیشتر به بازنشستگان و اجرای دستور رئیس‌جمهوری مبنی بر لزوم فراهم کردن امکان سفر ارزان برای هموطنان اعلام کرد و اظهار داشت: به شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی ابلاغ شد که تدبیر لازم برای تسهیل و قسطی شدن هزینه سفر را هم در دستور کار قرار دهد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اعلام اینکه طرح‌های تقسیطی و تخفیفی برای تامین هزینه سفرها در نظر گرفته خواهد شد، گفت: تعمیم گردشگری و سفر ارزان برای بازنشستگان در زنجیره خدماتی شرکت ایرانگردی و جهانگردی در کل کشور، اقدامی ارزشمند در راستای خدمات گردشگری و عملیاتی شدن برنامه‌های دولت مردمی در این راستا است.

صندوق بازنشستگی کشوری با یک میلیون و ۶۳۰ هزار بازنشسته و حدود یک میلیون وظیفه‌بگیر به عنوان دومین صندوق بزرگ بیمه‌ای در کشور فعالیت دارد.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار