رئیس پلیس راهور تهران بزرگ:

پلیس هزینه تخلف را بالا می‌‌برد؛ 3600 دستگاه خودروی حادثه‌ساز توقیف ساعتی شدند

تهران (پانا) - رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از اجرای طرح برخورد با خودروهای حادثه‌ساز به‌صورت شبانه‌روزی توسط گشت‌های محسوس و نامحسوس پلیس راهور تهران بزرگ و انتقال آنها به پارکینگ خبر داد.

کد مطلب: ۱۳۷۱۴۶۵
لینک کوتاه کپی شد
پلیس هزینه تخلف را بالا می‌‌برد؛ 3600 دستگاه خودروی حادثه‌ساز توقیف ساعتی شدند

سردار محمدحسین حمیدی که به‌منظور بازدید از اجرای طرح برخورد با رانندگان حادثه‌ساز در بزرگراه همت حضور یافته بود، گفت: یکی از خطوط قرمز پلیس ارتکاب تخلفات حادثه‌ساز توسط برخی رانندگان پرخطر است.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: خطاب پلیس به آن‌دسته از رانندگانی است که پرخطر هستند و ملاحظات ایمنی را برای خود و دیگران در نظر نمی‌گیرند و شبکه معابر شهر تهران را ناایمن می‌کنند.

وی افزود: پلیس برای برخورد با این دست رانندگان، در طول شبانه‌روز طرح‌های ویژه‌ای دارد و همکاران بنده در گشت‌های محسوس و نامحسوس تکلیف و وظیفه دارند که با اینگونه رانندگان بدون اغماض برخورد کنند.

سردار حمیدی اضافه کرد: بخشی از خودروها به پارکینگ منتقل می‌شوند و توقیفات طولانی‌مدت در انتظار آنهاست و برخی نیز در قالب توقیفات ساعتی در کنار بزرگراه‌ها و حاشیه ایمن متوقف و ساعاتی را در کنار پلیس خواهند ماند.

وی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون حدود 3600 دستگاه خودروی حادثه‌ساز توسط تیم‌های پلیس در طرح توقیفات ساعتی در کنار بزرگراه‌ها متوقف شده و رانندگان آنها بعد از آنکه به شرایط عادی جهت ادامه رانندگی بازگشتند به آنها اجازه تردد داده شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، رئیس پلیس راهور تهران بزرگ بیان کرد: سوابق این رانندگان در اختیار پلیس است که در صورت تکرار تخلف، آنها را به پارکینگ هدایت تا هزینه تخلف آنها را بالا ببریم.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار