ترافیک سنگین صبحگاهی در معابر اصلی و فرعی شهر تهران

تهران (پانا) - رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ درخصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی صبح امروز پایتخت گفت با رصد معابر شهر تهران ازطریق دوربین‌های کنترل ترافیک، بار ترافیکی در معابر اصلی و فرعی سنگین است.

کد مطلب: ۱۳۶۳۸۰۰
لینک کوتاه کپی شد
ترافیک سنگین صبحگاهی در معابر اصلی و فرعی شهر تهران

به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، سرهنگ علی‌اصغر شریفی در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبح روز یکشنبه ۲۷ فروردین ماه ۱۴۰۲ اظهار داشت: با رصدی که امروز از معابر شهر تهران از طریق دوربین های کنترل ترافیک داشتیم، شاهد شروع ترددها و افزایش ترافیک در سطح معابر شهر تهران در صبح امروز بودیم.

وی افزود: در بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از صیاد ، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، بزرگراه یادگار امام(ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست شاهد شروع بار ترافیکی هستیم.

سرهنگ شریفی ادامه داد: در بزرگراه های شهید همت در مسیر غرب به شرق حوالی جنت آباد ، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از حدود شهید ستاری، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح دارای ترافیک درحال حرکت است.

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: همچنین در مسیر بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از قبل از پل صیاد، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گلها، جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر و آزادگان شروع بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

وی بیان کرد: خیابان آزادی در مسیرغرب به شرق از استاد معین و جانبازان از میدان امام رضا (ع)، مسیر جنوب به شمال نواب از نهم دی دارای بار ترافیکی در حال حرکت است.

سرهنگ شریفی افزود: تیم های پلیس راهور تهران بزرگ از ابتدای صبح در تمامی تقاطع ها و معابر و میادین شهر تهران بمنظور روان سازی و کنترل ترافیک حضور دارند و طرح جناغی ها بمنظور نظم بخشی به بزرگراه‌ها در حال اجراست.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار