آسمان صاف تا نیمه ابری در تهران

تهران (پانا) - بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان این استان امروز تا فردا صاف تا نیمه ابری خواهد بود اما از عصر فردا ۶ فروردین تا سه‌شنبه ۸ فروردین، با نفوذ و فعالیت سامانه بارشی در بعضی ساعت‌ها بارش باران و در ارتفاعات گاهی بارش باران و برف پیش بینی می‌شود.

کد مطلب: ۱۳۵۸۶۳۲
لینک کوتاه کپی شد
آسمان صاف تا نیمه ابری در تهران

بر اساس آخرین نقشه‌های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران امروز تا فردا آسمانی صاف تا نیمه ابری، گاهی همراه با وزش باد و در مناطق پر تردد شهری در بعضی ساعات همراه با غبار رقیق محلی پیش بینی می‌شود و در پاره‌ای نقاط به ویژه در ارتفاعات رشد ابر در ساعات بعد از ظهر و رگبار پراکنده دور از انتظار نیست.

همچنین از عصر یکشنبه تا سه‌شنبه با نفوذ و فعالیت سامانه بارشی، آسمانی نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعت‌ها بارش باران گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید (در مناطق مستعد با احتمال بارش تگرگ) و در ارتفاعات گاهی بارش باران و برف پیش بینی می‌شود.

در روز دوشنبه کاهش نسبی دما و روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه افزایش تدریجی دما در سطح استان مورد انتظار است.

روزهای چهارشنبه و پنجشنبه آسمانی صاف تا قسمتی ابری در بعضی ساعت‌ها وزش باد نسبتا شدید تا شدید پیش بینی می‌شود.

آسمان تهران فردا یکشنبه (۶ فروردین) نیمه ابری از بعد از ظهر ابری، گاهی افزایش باد و رگبار باران با احتمال رعد و برق با حداقل دمای ۱۳ و حداکثر دمای ۲۰ درجه سانتیگراد و طی ‌دوشنبه (۷ فروردین) ابری و افزایش باد و رگبار باران، گاهی رعد و برق، در شب نیمه ابری با حداقل دمای ۱۱ و حداکثر دمای ۱۷ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

طی ۲۴ ساعت گذشته نیز ایستگاه فیروزکوه و فیروزکوه آلودگی ـ امین آباد با کمینه دمای ۳- سردترین ایستگاه هواشناسی بود.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار