اسکان نوروزی مسافران در بوستان‌های تهران + لیست

تهران (پانا) - رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران از هماهنگی با سازمان بوستان‌ها برای اسکان نوروزی مسافران در بوستان‌ها خبر داد.

کد مطلب: ۱۳۵۸۰۹۲
لینک کوتاه کپی شد
اسکان نوروزی مسافران در بوستان‌های تهران + لیست

‌امیر قاسمی در مورد وضعیت اسکان نوروزی در تهران اظهار کرد: با همکاری سازمان بوستان‌ها و مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران، در مبادی ورودی شهر، بوستان‌هایی برای اسکان مسافران نوروزی پیش‌بینی شده است.

وی افزود: در ایام نوروز برای سرویس‌دهی بهتر به مسافران و مهمانان نوروزی در نقاط پرتردد مناطق ۲۲‌گانه و در مبادی ورودی شهر تهران از جمله پایانه‌های اتوبوس، راه‌آهن، فرودگاه وعوارضی‌ها، ایستگاه‌های اطلاع‌رسانی و استقبال نوروزی درنظر گرفته‌ شده است که در این ایستگاه‌ها بسته‌های نوروزی و اطلاعات گردشگری به شهروندان و میهمانان نوروزی ارائه می‌شود.

رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران در پایان گفت: در این بسته‌های نوروزی نقشه شهر تهران قرار داده شده که روی آن اماکن گردشگری و موزه‌ها و باغ موزه ها، بقاع متبرکه و رستوران‌های شهر تهران، مجموعه‌های تفریحی و در پشت نقشه اماکن گردشگری متعلق به شهرداری تهران معرفی شده است. بلیت‌های تخفیف نوروزی برای بازدید از اماکن گردشگری نیز در این بسته‌ها پیش‌بینی شده است.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار