دستور وزیر کشور به استانداران چهار استان سیل‌زده و گرفتار در برف

تهران (پانا) - وزیر کشور در گفت‌وگوی تلفنی با استانداران اردبیل، کرمانشاه، کردستان و لرستان بر ضرورت رسیدگی عاجل به وضعیت هموطنان گرفتار در آب گرفتگی و برف سنگین تاکید کرد.

کد مطلب: ۱۲۴۹۴۰۷
لینک کوتاه کپی شد
دستور وزیر کشور به استانداران چهار استان سیل‌زده و گرفتار در برف

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، احمد وحیدی در گفت‌وگوی تلفنی با استانداران چهار استان شمال غربی و غرب کشور اردبیل، کردستان، کرمانشاه و لرستان بر ضرورت رسیدگی فوری و عاجل به وضعیت هموطنانی که در باران‌های سیل آسا و برف سنگین دچار گرفتاری شده‌اند تاکید و خواست: با استفاده از همه ظرفیت‌های استانی به حمایت از هموطنان عزیز همت گمارند.

وحیدی تصریح کرد: ضرورت دارد استانداران با بسیج امکانات استانی راه‌های ارتباطی به شهرها و روستاهایی که به علت برف سنگین مسدود شده‌اند؛ هر چه سریعتر بازگشایی و حمایت‌های لجستیکی و معیشتی لازم به عمل آید.

به دنبال بارش‌های اخیر تعدادی از استان‌های کشور به خصوص جنوب استان کرمان گرفتار در سیل شدید شده‌اند و در این راستا وزیر کشور با حضور میدانی در شهرهای جنوبی استان کرمان نظیر قلعه گنج، رودبار جنوب، زهکلوت و جیرفت از نزدیک در جریان روند امدادرسانی و حمایت‌های لجستیکی از هموطنان عزیز سیل زده قرار گرفت.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار