تاکید وزیر کشور بر تقویت امدادرسانی به روستاهای سیل‌زده

تهران (پانا) - وزیر کشور با بیان اینکه با توجه به حجم عظیم بارش‌ها خسارت‌هایی به بخش کشاورزی و ساکنین روستاها وارد شده است، گفت امروز همه دستگاه‌های حاکمیتی و اجرایی برای کنترل وضعیت بسیج شده‌اند.

کد مطلب: ۱۲۴۹۱۴۳
لینک کوتاه کپی شد
تاکید وزیر کشور بر تقویت امدادرسانی به روستاهای سیل‌زده

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، احمد وحیدی با بیان اینکه باران‌های سیل آسا باعث ایجاد گرفتاری برای ساکنین منطقه رودبار جنوب و زهکلوت در جنوب استان کرمان شده است؛ گفت: در اثر این بلای طبیعی ۳۰۰ روستا و ۲۰ هزار نفر از ساکنین دچار آب گرفتگی شده‌اند که با هماهنگی دستگاه‌های ذی‌ربط تلاش‌های جدی برای کمک به هم‌وطنان سیل زده صورت گرفته است.

وزیر کشور با تاکید بر این موضوع که از همان روز آغاز باران‌های سیل‌آسا مسئولین در کنار هم‌وطنان عزیز سیل‌زده حضور دارند؛ خاطرنشان کرد: استاندار کرمان به همراه سایر مدیران استانی به صورت تمام وقت در کنار مردم هستند و تلاش بر این است که با جلب همه ظرفیت‌های ملی و استانی بتوانیم هر چه سریعتر وضعیت سیل زدگان را سامان بخشیم.

وحیدی در ادامه سخنان خود به حضور نیروهای سپاه، ارتش، هلال احمر و سایر دستگاه‌ها در مناطق سیل‌زده اشاره کرد و گفت: با حضور میدانی در مناطق سیل‌زده به دنبال سرعت بخشی به روند امدادرسانی‌ها هستیم.

وی اضافه کرد: با توجه به حجم عظیم بارش‌ها خسارت‌هایی به بخش کشاورزی منطقه وارد شده و همچنین آب وارد خانه روستاها شده که تمام تلاش بر این است که هر چه سریعتر این وضعیت کنترل شود و البته اقدامات بسیار خوبی هم از سوی عوامل مدیریت بحران و سایر دستگاه‌ها از دیروز آغاز شده که باید تا مهار کامل بحران ادامه یابد.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار