رئیس سازمان مدارس غیردولتی خبر داد:

ارسال بیش از 6 هزار اثر به اولین جشنواره آفرینو

تهران (پانا) - رئیس سازمان مدارس و مراکزغیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی از ارسال بیش از 6 هزار اثر از مدارس غیر دولتی سراسر کشور به دبیرخانه جشنواره آفرینو خبر داد.

کد مطلب: ۱۴۷۹۸۹۲
لینک کوتاه کپی شد
ارسال بیش از 6 هزار اثر به اولین جشنواره آفرینو

‌احمد محمودزاده در نشست تخصصی برگزاری جشنواره آفرینو ‌با اشاره به اینکه این جشنواره ‌در راستای اجرایی‌سازی منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) برگزار خواهد شد، گفت: باید این جشنواره منجر به حرکتی شود تا ایده‌های جذاب و خلاق مدارس غیر دولتی شناسایی و در دیگر مدارس تسری داده شود.

وی با تاکید بر اینکه ‌ساختار این جشنواره منبعث از سخنان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) طراحی شده است‌، اظهار کرد: انگیزه‌بخشی و ایجاد بستری از تعامل‌، همفکری و هم‌افزایی از جمله مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد و شرکت‌کنند‌گان در این جشنواره را بیش از پیش ترغیب کند.

محمودزاده ارسال بیش از 6 هزار اثر از مدارس غیر دولتی سراسر کشور به این جشنواره را نشان از ظرفیت بالای این حرکت فرهنگی و تربیتی دانست و افزود: داوری‌ها در مراحل منطقه‌ای و استانی با دقت لازم صورت پذیرفته است و 9 داور برجسته آثار راه‌یافته به مرحله کشوری را مورد داوری و ارزیابی قرار خواهند داد.

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش برگزاری کارگاه‌های تخصصی‌، نشست‌های هم‌اندیشی و پخش آنلاین آثار برگزیده از طریق پلتفرم‌های داخلی را برنامه‌های جانبی این جشنواره دانست و گفت: محتوا‌سازی لازم در جهت انتقال تجربیات به دیگر مدارس بسیار ضروری است و در این راستا باید تیم‌های تخصصی و حرفه‌ای در کنار یکدیگر قرار گیرند و با روش‌های خلاق و به‌روز بتوانند تولیدات قابل قبولی برای مخاطبان خود ارائه دهند.

معاون وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر نقش رسانه در پوشش خوب و دقیق این رویداد فرهنگی تصریح کرد: اطلاع‌رسانی به‌موقع‌، استفاده از تکنیک‌های جذاب رسانه‌ای و بهره‌گیری از ظرفیت‌های فضای مجازی می‌تواند در رسیدن به اهداف این جشنواره موثر عمل کند.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار