معاون امور آموزشی سازمان نهضت سوادآموزی‌:

شبکه شاد یک خزانه مهم برای سوادآموزی است

تهران (پانا) - معاون امور آموزشی سازمان نهضت سوادآموزی بر ضرورت استفاده از ظرفیت‌های سایر دستگاه‌ها برای تحقق اهداف و شتاب‌بخشی به برنامه‌های سوادآموزی تاکید کرد.

کد مطلب: ۱۴۷۷۸۸۱
لینک کوتاه کپی شد
شبکه شاد یک خزانه مهم برای سوادآموزی است

‌نشست تعاملی با حضور علی باقرزاده، مشاور وزیر و مدیر کمیته اجرایی شاد و غلامرضا بروجی، معاون امور آموزشی سازمان نهضت سوادآموزی به‌منظور بررسی ظرفیت‌های شبکه آموزشی دانش‌آموزی (شاد) برای پیشبرد برنامه‌های سوادآموزی به‌ویژه اجرای رویداد نهضت دانش‌آموزی برگزار شد.

بروجی، معاون امور آموزشی سازمان نهضت سوادآموزی‌ در ابتدا از اقدامات انجام شده کمیته اجرایی شاد در اطلاع‌رسانی و اجرای برنامه‌های حوزه سوادآموزی تقدیر و تشکر کرد و در ادامه‌ با بیان مختصری از طرح‌های تحولی در دست اجرای سازمان، به ضرورت استفاده از ظرفیت‌های سایر دستگاه‌ها برای تحقق اهداف و شتاب‌بخشی به برنامه‌های سوادآموزی به ویژه اجرای رویداد نهضت دانش‌آموزی اشاره کرد.

وی شبکه شاد را خزانه‌ای مهم برای سواد‌آموزی دانست و گفت: با توجه به گستردگی مخاطبان شبکه آموزشی دانش‌آموزی (شاد) شامل دانش‌آموزان، فرهنگیان و اولیا‌؛ این شبکه، یک خزانه مهم برای سوادآموزی است که ضرورت دارد به ظرفیت‌های آن بیشتر پرداخته شود.

باقرزاده، مشاور وزیر و مدیر کمیته اجرایی شاد، ضمن برشمردن امکانات و‌ قابلیت‌های شاد از جمله پیام‌رسان، ارسال پیام صوتی، صفحه تماشا، موتور جستجو با عنوان شادبین، پخش زنده، در زمینه همکاری برای پیشبرد برنامه‌های سوادآموزی اعلام آمادگی کرد.

در پایان مقرر شد جلسات فنی و کارشناسی برای نحوه پیاده‌سازی رویداد نهضت دانش‌آموزی در شاد برگزار شود.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار