معاون پرورشی وزیر آموزش پرورش با دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور دیدار کرد؛

پورثانی: ‌اعزام راهیان نور دانش‌آموزی غرب و شمالغرب از ۲۰ فروردین آغاز می‌شود

نشان خادمی شهدا به معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش اهدا شد‌

تهران (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش از آغاز اعزام راهیان نور دانش‌آموزی غرب و شمالغرب کشور از ۲۰ فروردین خبر داد.

کد مطلب: ۱۴۷۲۶۰۸
لینک کوتاه کپی شد
پورثانی: ‌اعزام راهیان نور دانش‌آموزی غرب و شمالغرب از ۲۰ فروردین آغاز می‌شود

‌جلسه‌ای با حضور معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با دبیر ستاد مرکزی راهیان نور در جهت گسترش همکاری‌های دوجانبه و رشد کمی و کیفی راهیان نور دانش‌آموزی برگزار شد.

در این جلسه حجت‌الاسلام محمدحسین پورثانی ضمن ارائه گزارش فعالیت‌های این وزارتخانه در راهیان نور جنوب از آغاز اعزام دانش‌آموزان از ۲۰ فروردین به مناطق راهیان نور غرب و شمالغرب خبر داد.

وی ضمن اعلام آمادگی جهت رشد کمی و کیفی راهیان نور توسط وزارت آموزش و پرورش افزود: این وزارتخانه درصدد تربیت معلم راویان و اعزام خادمین دانش‌آموز به راهیان نور است.

در ادامه دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور سرهنگ پاسدار روح الله محمد حسین‌زاده ضمن قدردانی از زحمات وزارت آموزش و پرورش در ایام اوج جنوب راهیان نور و ارائه برنامه‌های راهیان نور غرب و شمالغرب به لزوم بازنگری دستورالعمل‌های راهیان نور پرداخت.

در پایان نیز نشان خادمی شهدا توسط دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور به حجت‌الاسلام پور‌ثانی معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش اهدا شد.

خبرنگار: مریم احمدی

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار