‌وزیر آموزش و پرورش در دیدار نوروزی با کارکنان معاونت حقوقی و امور مجلس:

گره‌های حقوقی را از دست و پای آموزش و پرورش باز کنیم

تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش در دیدار نوروزی با کارکنان معاونت حقوقی و امور مجلس بر تلاش برای باز کردن ‌گره‌های حقوقی ‌از دست و پای آموزش و پرورش تاکید کرد.

کد مطلب: ۱۴۶۷۸۲۴
لینک کوتاه کپی شد
گره‌های حقوقی را از دست و پای آموزش و پرورش باز کنیم

رضامراد صحرایی در دیدار نوروزی با کارکنان معاونت حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش ‌به اهمیت مولد‌سازی در آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: مولد‌سازی مساله جدی دولت و آموزش و پرورش است‌. بر این اساس وزارت آموزش و پرورش موظف است به میزان  پانزده همت ‌اعتبار را از این طریق آزاد کند که سال گذشته چهار همت آزاد شد. این اعتبار برای نوسازی و تجهیز و کیفیت‌بخشی مدارس و فعالیت‌های آموزشی و پرورشی همان منطقه مربوطه هزینه خواهد شد.

وی تاکید کرد‌: در حوزه حقوقی باید گره‌های حقوقی و موانع برطرف شود تا بتوان طبق قانون به اهداف مورد نظر دست پیدا کنیم.

‌در این دیدار که با حضور ‌قاسم احمدی لاشکی معاون حقوقی و امور مجلس، سید‌امیر موسوی نماینده وزیر و مدیر‌کل دفتر هماهنگی هیات‌های رسیدگی به تخلفات اداری‌، حامد صبوری مدیر‌کل امور مجلس‌، امید رضاوند سرپرست دفتر حقوقی‌، املاک و حمایت قضایی و جمعی از کارکنان این معاونت برگزار شد معاون وزیر و مدیران کل در سخنان کوتاهی ضمن تبریک ایام به بیان عملکرد و برنامه‌های معاونت در حوزه‌های تخصصی خود پرداختند‌.

‌در پایان مراسم  کتاب نفیس رهنمودهای حضرت امیرالمومنین علی (ع) به مالک اشتر از سوی کارکنان معاونت حقوقی و امور مجلس ‌برای سپاس از تلاش‌ها و زحمات وزیر آموزش و پرورش در کیفیت‌بخشی و ارتقای جایگاه آموزش و پرورش به ایشان اهدا شد.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار