مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش خبر داد:

مدارس فردا باز هستند

تهران (پانا) - مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه تمامی مدارس از فردا (سه شنبه ۱۴ فروردین ماه) دایر هستند، گفت مدرسه‌های پایگاه اسکان نوروزی فرهنگیان با تایید مدیرکل آموزش و پرورش استان و استانداری‌ها می‌توانند همچنان به مسافران خدمات ارائه دهند.

کد مطلب: ۱۴۶۵۶۹۲
لینک کوتاه کپی شد
مدارس فردا باز هستند

مهدی نیکفر درباره ادامه فعالیت مدارس طرح اسکان نوروزی از فردا اظهار کرد: از روز آخر هفته گذشته به ستاد اسکان آموزش و پرورش اعلام کردیم که مدارس در روز ۱۴ فروردین باز باشند اما قرار بر این شد در صورت درخواست استان‌ها، مدارس با تایید مدیرکل آموزش و پرورش استان و استانداری می توانند همچنان تا آخر هفته میزبان مسافران فرهنگی باشند.

وی افزود: به طور مثال در خواست ادامه طرح اسکان نوروزی در شهرهای استان‌ خراسان رضوی، چابهار در استان سیستان و بلوچستان، شهرهای استان اصفهان و شهر طبس وجود دارد، همچنین در استان فارس ۲ یا ۳ پایگاه برای اسکان فرهنگیان دایر هستند.

مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش یادآور شد: ادامه اسکان نوروزی با در خواست ستاد اسکان و تایید مدیرکل آموزش و پرورش استان و استانداری انجام می‌شود و در صورت ادامه دار بودن اسکان فرهنگیان در مدارس، فعالیت آموزشی دانش آموزان به صورت غیر حضوری انجام می‌شود.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار