اعزام ۲ دانش‌آموز حافظ کل قرآن کریم به کشورهای بنگلادش و امارات

تهران (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش از اعزام ۲ دانش آموز حافظ کل قرآن کریم به کشورهای بنگلادش و امارات خبر داد.

کد مطلب: ۱۴۳۶۶۴۷
لینک کوتاه کپی شد
اعزام ۲ دانش‌آموز حافظ کل قرآن کریم به کشورهای بنگلادش و امارات

به گزارش روابط عمومی‌ معاونت پرورشی و فرهنگی، اصغر باقرزاده معاون پرورشی و فرهنگی با اشاره به برگزاری مرحله نهایی انتخاب تیم جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم دانش‌آموزان جهان اسلام اظهار کرد: در دوره‌ای که در اردوگاه شهید‌باهنر برگزار شد، قاریان و حافظان دانش‌آموزان برتر مسابقات دانش‌آموزی که در مرحله کشوری رتبه‌های برتر را کسب کرده بودند، آمدند تا در این مرحله شرکت کنند و بتوانند به عنوان نمایندگان ممتاز جمهوری اسلامی ایران علاوه بر شرکت در مسابقات تهران در دیگر مسابقات بین‌المللی قرآن کریم نیز شرکت کنند و به عنوان تیم اعزامی جمهوری اسلامی ایران، راهی کشورهای دیگر شوند.

وی افزود: پس از برگزاری این دوره انتخابی نمایندگان کشورمان در رشته قرائت تحقیق پسران، ترتیل دختران، حفظ کل قرآن کریم در بخش پسران و دختران به هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی دانش‌آموزان جهان اسلام به میزبانی کشور عزیزمان که در بهمن ماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد، مشخص شدند.

باقرزاده ضمن اعلام اسامی نمایندگان کشورمان بیان کرد: در مسابقات حفظ کل قرآن کریم، آقای «سیدمحمدصادق حسینی» از استان خراسان رضوی به مسابقات جمهوری اسلامی ایران راه پیدا کرده است. همچنین آقای «امیرهادی بایرامی» دانش آموز روشندل پایه ششم ابتدایی از استان اردبیل به مسابقات کشور امارات و آقای «سیدابوالفضل اقدسی» دانش آموز ۱۵ ساله از استان گیلان به مسابقات کشور بنگلادش معرفی شده‌اند.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار