سازمان دانش‌آموزی مجموعه منظم، برنامه‌محور و منسجم در بعد تربیتی است

ارومیه (پانا) – مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی، سازمان دانش‌آموزی را یک مجموعه منظم، برنامه‌محور و منسجم در بُعد تربیتی و پرورشی دانست.

کد مطلب: ۱۴۶۵۰۵۸
لینک کوتاه کپی شد
سازمان دانش‌آموزی مجموعه منظم، برنامه‌محور و منسجم در بعد تربیتی است

علی مطهری در دیدار نوروزی با رئیس و مجموعه سازمان دانش‌آموزی استان آذربایجان غربی به نقش این سازمان در برنامه‌های نظام تعلیم و تربیت اشاره کرد و گفت: دانش‌آموزان با فعالیت در بخش‌های مختلف سازمان دانش‌آموزی، حضور اجتماعی‌تر همراه با مسئولیت‌پذیری بیشتر در جامعه را تجربه می‌کنند.

وی افزود: سازمان دانش‌آموزی در حوزه مطالبه‌گری دانش‌آموزان در بخش‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و... می‌تواند نقش مهمی را ایفا کند.

مطهری، توجه به فعالیت‌های سازمان دانش‌آموزی را یکی از ضرورت‌های حوزه پرورشی و تربیتی خواند و گفت: ظرفیت‌های موجود آموزش و پرورش در بخش‌های مختلف از برنامه‌ها و پتانسیل‌های سازمان دانش‌آموزی باید پشتیبانی‌های لازم را داشته باشند. مجموعه اداره کل آموزش و پرورش نیز از طریق مصوبات شورای برنامه‌ریزی سازمان دانش‌آموزی، راه را برای فعالیت‌های این مجموعه در این مسیر هموارتر می‌کند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی افزود: خبرگزاری پانا یکی از مهمترین و بهترین بسترهای تربیتی و همچنین یکی از بهترین پتانسیل و ظرفیت‌های رسانه‌ای آموزش و پرورش است. ارتقا و بهبود عملکرد این مجموعه در بعد نرم‌افزاری و سخت‌افزاری در استان هدفگذاری و برنامه‌ریزی شود.

مطهری گفت: سازمان دانش‌آموزی استان آذربایجان غربی طی سال‌های اخیر در بخش‌های مختلف، دستاوردهای مهمی را کسب کرده که این مهم نشان از برنامه‌ریزی منسجم این مجموعه در فعالیت‌های اجرایی دارد.

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار