امروز: شنبه 31 فروردین 1398 - 10:52 تبلیغات

اعزام مشاوران تحصیلی و آموزشی برای جبران عقب‌افتادگی درسی دانش‌آموزان پلدختر

خرم آباد(پانا) - مدیرکل آموزش‌وپرورش شهر تهران با اشاره به ارسال ۱۰ کامیون وسایل آموزشی و البسه به استان لرستان گفت:‌ دوشنبه تیم ۲۵ نفری از مشاوران تحصیلی و آموزشی برای جبران عقب‌افتادگی آموزشی دانش‌آموزان به ویژه در پایه دوازدهم به پلدختر می‌روند.

بطحایی: استفاده از ظرفیت تشکل‌های فرهنگیان بهترین فرصت برای برون‌رفت از مشکلات آموزش‌وپرورش است

تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت تشکل‌های صنفی در آموزش و پرورش گفت تشکل‌های فرهنگیان ظرفیت بسیار توانمندی هستند که می‌توانند بخش عمده‌ای از انرژی‌شان را بر ارائه راه‌حل‌هایی برای برون رفت از مشکلات آموزش و پرورش  بگذارند.

دانش آموزان نخبه لبنانی مورد تقدیر قرار گرفتند + تصویر

تهران (پانا) - دانش آموزان نخبه دبیرستان بتول (س) بیروت که موفق به کسب رتبه دوم در مسابقات علمی - دیپلماتیک دفتر سازمان ملل در لبنان در دفاع از جمهوری اسلامی ایران شده اند، روز دوشنبه طی مراسمی مورد تقدیر قرار گرفتند.

فینالیست ایرانی رشته «حفظ دانش‌آموزان پسر» مسابقات بین المللی قرآن: در دانشگاه قرآن در حال یادگیری نکات تازه‌ای هستم

تهران (پانا) - علی فیضی دانش آموز تهرانی است که به مرحله نهایی ششمین دوره مسابقات بین المللی دانش آموزان جهان اسلام راه یافته است و از فراز و نشیب هایش برای حافظ قرآن شدن می گوید. 

زمان ثبت‎نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان و نمونۀ دولتی تمدید شد

تهران (پانا) - مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان از تمدید زمان ثبت‎نام و ویرایش اطلاعات آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان و نمونۀ دولتی(دورة دوم متوسطه) درسال تحصیلی99 – 98 خبر داد.

مدارس خراسان رضوی؛ کانون‌های مهربانی برای کمک به سیل‌زدگان کشور

مشهد (پانا) _ معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان رضوی از اجرای پویش فرهنگی اجتماعی "هر مدرسه یک کانون مهربانی" به منظور جمع‌آوری کمک‌های دانش‌آموزان، اولیا و فرهنگیان استان به مناطق سیل‌زده خبر داد.

توزیع 30هزار پاکت دریافت کمک‌های نقدی دانش‌آموزان و اولیای خراسان جنوبی به سیل زدگان

بیرجند ( پانا) - مدیر سازمان دانش آموزی خراسان جنوبی با اشاره به توزیع و جمع آوری 30هزار پاکت حاوی کمک های نقدی دانش آموزان و اولیاء به حادثه‌دیدگان سیل اخیر گفت: این طرح با شعار« هموطنان سیل زده را تنها نمی گذاریم» در خراسان جنوبی اجرا خواهد شد.

شیوه‌نامه اشتغال فرهنگیان مقیم خارج از کشور برای سال تحصیلی 99-98 ابلاغ شد

تهران (پانا) - قائم‌مقام وزیر آموزش و پرورش در امور بین‌الملل و رئیس مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور، شیوه‌نامه اشتغال فرهنگیان مقیم در خارج از کشور برای سال تحصیلی 98-99 را به سرپرستی‌های مدارس جمهوری اسلامی ایران در کشورهای مختلف ابلاغ کرد.

تمدید زمان رسیدگی به نتایج آزمون المپیادهای علمی دانش‌آموزی تا پایان امروز

تهران (پانا) - مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان و دانش‌پژوهان جوان طی اطلاعیه‌ای از تمدید زمان ثبت درخواست رسیدگی به نتیجه آزمون مرحلۀ اول المپیادهای علمی دانش‌آموزی کشور در سال تحصیلی ۹8-1397 تا پایان امروز خبر داد.