امروز: یکشنبه 15 تیر 1399 - 08:04 تبلیغات

امروز؛ آغاز اجرای طرح جامع توانمندسازی و دانش‌افزایی دانش‌آموزان، دانشجویان و معلمان فرهیخته کشور

۲۵ شهریور زمان برگزاری آیین اختتامیه این طرح در ۶۲ کارگاه مجازی است، هر فردی حداقل ۸۰ از ۱۰۰ امتیاز را در این آزمون کسب کند، گواهینامه‌ معتبر از وزارت علوم دریافت می‌کند

دلنوشته‌ یک دانش‌آموز درباره «حاج قاسم»: همه بچه‌های ایران‌زمین راه سردار را پیشه گرفتند

تهران (پانا) _ دانش‌آموزان سراسر کشور در همذات‌پنداری با سردار سلیمانی به خلق دلنوشته‌هایی پرداختند که گزیده‌ای از این دلنوشته‌ها در کتاب «منم یک حاج قاسم دیگر» وارد بازار نشر شد.

دلنوشته‌ یک دانش‌آموز درباره «حاج قاسم»: یکی از آرزوهای من این است که مانند شما راه امام حسین(ع) را ادامه دهم

تهران (پانا) - کتاب «منم یک حاج قاسم دیگر» که از سوی وزیر آموزش و پرورش رونمایی شد، به همت سازمان دانش‌آموزی کشور و با مشارکت سازمان‌های دانش‌آموزی سراسر کشور گردآوری و به چاپ رسیده، در این کتاب دلنوشته‌های دانش‌آموزی درباره سردار دل‌ها نوشته شده است.

برای برقراری ارتباط بین دانش آموزان برخوردار و دانش آموزان کم برخوردار تلاش خواهم کرد

تهران (پانا) - معلم بازنشسته، مدیر موسسه خیریه مهرگیتی و خیر مدرسه‌ساز با حضور در استودیو نگاه تاکید کرد تمام سعی‌‌ام را برای برقراری ارتباط بین بخش برخوردار و بخش کم‌توان جامعه خواهم کرد.

پیام تسلیت رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی در پی درگذشت یک معلم

تهران (پانا) - در پی درگذشت، مهوش کرمی معلم مرکز مشکلات ویژه یادگیری اداره آموزش و پرورش استثنایی لرستان، معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی در پیامی این ضایعه را به خانواده، همکاران و دوستداران ایشان تسلیت گفت.

نظام و انقلاب با وجود تمامی توطئه‌ها تحت فرماندهی مقام معظم رهبری به مسیر افتخارآمیز خود ادامه می‌دهد

تهران (پانا) - در بیانیه فرمانده مرکز بسیج فرهنگیان وزارت آموزش و پرورش به مناسبت گرامیداشت سالروز ارتحال حضرت امام (ره) و بزرگداشت قیام ۱۵ خرداد تاکید شد: نظام و انقلاب با وجود تمامی توطئه‌ها تحت فرماندهی مقام معظم رهبری به مسیر افتخار آمیز خود ادامه می‌دهد.

بوی سکوت، هدیه کرونا به مدارس

شیراز (پانا) - در پی بازگشایی مدارس پس از 3 ماه تعطیلی اضطراری به علت شیوع ویروس کرونا، مدرسه دکتر علاءالدین ‌بهشتی 2 ناحیه یک شیراز نیز با رعایت پروتکل های بهداشتی آماده میزبانی از دانش آموزان شد.

برای مدیر دبستان شهید همّت:‌ نقش و نگاری که از دل بر دفتر نشست!

تهران (پانا) - عشق تا در دل است!‌ نه دیده می‌شود نه شنیده!‌ شاید فقط حس شود در طراوت یک لبخند یا محبت یک کلام!‌ اما کار هنر دقیقا چیزی بیش از این است! و از همین جا شروع می‌شود!‌کم نیستند مدیران خوش صحبت و همدل!‌ ولی کسی را که جوشش عشق و هنر ردپایی چنین دل انگیز بر صفحه دفتر رسمی و عادی بگذارد بسیار نادر است!‌ او نگین دلدادگی معلمان شاهرود است.

مدرسه ای در آرامش از صدا

کازرون (پانا) - بعد از حدود سه ماه تعطیلی اجباری مدارس، در اولین هفته از بازگشایی مدارس و حضور اختیاری دانش‌آموزان، برای تهیه گزارشی از حال و هوای این روزهای خلوت مدارس به یک مدرسه سر زدیم.

از کلاس مجازی تا صحنه عمل

تهران (پانا) - با وجود اینکه ویروس کرونا مدارس را تعطیل کرده است اما روند آموزش و تحصیل تعطیل نشده است. دبیران دلسوز این روزها با خلاقیت از روش‌های مختلف سعی می کنند تا از وارد شدن خدشه بر پیکر آموزشی کشور جلوگیری کنند و تا ریشه کنی ویروس کرونا در کنار دانش آموزان باشند.

تعطیلات کرونایی مدارس و مادرانی که نقش معلمی پذیرفتند

تهران (پانا) _ با شیوع اپیدمی و تعطیلی مدارس که آغازی برای آموزش‌های آنلاین بود، بارها از سختی کار معلمان و زحمات آنها سخن رفت و از تلاش‌های این جهادگران آموزشی تقدیر شد؛ اما کمتر کسی از سختی کار مادران دانش‌آموزان حرفی زد که این روزها نقش معلمی نیز به وظایف بی‌شمارشان افزوده شده است.