امروز: جمعه 10 تیر 1401 - 18:12 تبلیغات

باید به شفافیت ایمان داشته باشیم

تهران (پانا) - مدیر کل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش بر نقش موثر این وزارتخانه در امید آفرینی برای کشور تاکید کرد.

گردهمایی معاونان پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع و روسای گروه تحقیق و پژوهش ادارات‌ کل آموزش و پرورش استان‌ها

تهران (پانا) - بنای تاریخی مدرسه دارالفنون از نشست هم‌اندیشی معاونان پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع و روسای گروه تحقیق و پژوهش ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها میزبانی می‌کند.

معلم؛ اصلی‌ترین عامل فهم و اجرای سند تحول است

تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش در نشست مشترک اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با شورای معاونان وزارت آموزش و پرورش، به تشریح اقدامات انجام شده در راستای برنامه‌های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی پرداخت.

پویایی و استقبال از چالش‌های آموزشی رمز موفقیت یک معلم است

تهران (پانا) - اگر همین امروز، تصویری هوایی از ایران عزیز اسلامی، گرفته شود ساختمان‌های بلند و سر به فلک کشیده، کارخانجات و سدها بزرگ، اراضی وسیع کشاورزی، جاده‌های مارپیچ که گویی تمامی ندارند و دانشگاه‌ها و مراکز علمی نامدار؛ تنها بخشی از دستاوردهای مردم این سرزمین است که همه این شاخص‌ها، ملاک توسعه‌یافتگی یک کشور شناخته می‌شود اما اگر نگاهی ریشه‌ای و زیرساختی به همه این شاخص‌ها انداخته شود تأیید می‌شود که مردان و زنانی که این زیرساخت‌های عظیم را ساختند یا در توسعه آن اثرگذار بودند، از کلاس درس، مدرسه و با نفس گرم معلم، تربیت یافتند و اگر گفته شود همه کشور در همه سطوح، مدیون «معلم» است، سخنی گزافه و بی‌راه نخواهد بود.

مشق عشق معلم ۲۵ ساله بوشهری

تهران (پانا) - علی‌اکبر عوض‌پور معلم جوان مدرسه چند پایه امام خمینی (ره) است که پدرانه در روستای بن بید شهرستان دشتی عشق و رفاقت را نه تنها به دانش‌آموزان که به تک تک اهالی روستا تزریق کرده است.