امروز: شنبه 30 تیر 1397 - 21:44 تبلیغات

سطوت‌منش خیر مدرسه‌ساز تهرانی: از زمانی که مدرسه‌ساز شدم، حس کردم راهم را پیدا کرده‌ام

تهران (پانا) - رضا سطوت‌منش، عضو هیات امنای مجمع خیران مدرسه‌ساز شهر تهران، معتقد است ساخت مدرسه حس خوبی در انسان ایجاد می‌کند اما ساخت مدرسه در مناطق محروم و روستاها و دیدن بچه‌هایی که با خوشحالی به مدرسه می‌روند، بسیار زیباتر است.

روزهای خوب میزبانی تهران برای المپیاد زیست شناسی

میزبانی برای رویدادی علمی در سطح المپیاد جهانی زیست شناسی، در شرایطی که هجمه‌های بسیاری علیه کشورمان در جو بین المللی جریان دارد، تصمیم شجاعانه‌ای بود که در سطح کلان توسط دولت و وزارت آموزش و پرورش گرفته شد.

رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور : مهم‌ترین ابزار قدرت، قدرت علمی است

تهران(پانا)- رییس سازمان بسیج فرهنگیان کشور در اختتامیه چهاردهمین جشنواره علمی فرهنگی فرهنگیان بسیجی مهم‌ترین ابزار قدرت را قدرت علمی دانست و بر لزوم توجه به حوزه تعلیم و تربیت به عنوان فراگیرترین سطح تأثیرگذاری در جامعه تاکید کرد.

گود زورخانه معلم شهید پهلوان سید علیرضا نجفی در خرم‌آباد افتتاح شد

خرم‌آباد ( پانا ) - زورخانه معلم شهید پهلوان سید علیرضا نجفی به مناسبت فرارسیدن هفته جهانی مبارزه با اعتیاد و مواد مخدربا حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان و جمعی از مسئولان استانی در محله پشته حسین‌آباد خرم‌آباد افتتاح شد.

معرفی هنر خوشنویسی به دانشجویان آلمانی

تهران (پانا) - در آغازین هفته از تیرماه 1397، ربابه حسین پور مربی خوشنویسی کانون استان تهران به دعوت رایزنی فرهنگی ایران در آلمان، در دانشگاه‌ها و مؤسسات چهار شهر آلمان کارگاه خوشنویسی برگزار کرد.