امروز: چهارشنبه 28 مهر 1400 - 00:53 تبلیغات

معلم برتر جهان که به کارآفرینی مشغول است

تهران (پانا) - ثریا مطهرنیا جز 10 معلم برتر جهان از سوی یونسکو است که با فداکاری در زمینه سلامت دانش‌آموزان بیمار خود تلاش می‌کند همچنین برای حل مشکلات والدین به کارآفرینی مشغول است.

همکاری‌های دانشگاه فنی وحرفه‌ای با پایگاه استنادی علوم و پایش علم و فناوری (ISC) کلید خورد

تهران (پانا) - طبق تفاهم‌نامه همکاری که میان موسسه استنادی علوم و پایش علم و فناوری (ISC) و دانشگاه فنی و حرفه‌ای به امضا رسید همکاری‌های این دو نهاد در حوزه پژوهشی و رتبه‌بندی آغاز شد.

افزودن رشته «ایده‌پردازی کسب و کارهای مجازی» در چهلمین جشنواره «فردا»

تهران (پانا) - دبیر رسانه و فضای مجازی چهلمین دوره جشنواره فرهنگی هنری فردا بیان کرد از جمله برنامه‌های ویژه گرامیداشت جشنواره در حوزه رسانه و فضای مجازی می‌توان به ورود رشته جدید ایده‌پردازی کسب و کارهای مجازی در این حوزه و نیز شناسایی و تکریم ویژه خادمان حوزه رسانه و فضای مجازی اشاره کرد.

رتبه نخست جایزه معمار ۱۴۰۰ به طرح مدرسه‌ای در سیستان و بلوچستان تعلق گرفت

تهران (پانا) - یکصدمین مدرسه ابتدایی پویش «ایران من» با طراحی «آرش علی آبادی» که مهر ماه سال گذشته در روستای «سیدبار جدگال» بخش پلان استان سیستان و بلوچستان به بهره‌برداری رسیده، موفق به کسب رتبه نخست جایزه معمار ۱۴۰۰ در بخش عمومی شد.

تاسیس موزه دوستی فرهنگ ملل از سوی «پارسا قاضی»

تهران (پانا) - به مناسبت اولین هفته ملی کودک در قرن جدید با شعار حال خوش کودکی رنگ خوش زندگی، چهارشنبه ۲۱ مهرماه ورک شاپ آموزشی توسط موزه دوستی فرهنگ ملل در مجموعه تاریخی فرهنگی سعدآباد برگزار شد.

صدور مجوز بازگشایی مدارس برای ۳ گروه دانش‌آموزی تاکنون

تهران (پانا) - سخنگوی وزارت آموزش و پرورش در امر بازگشایی مدارس درباره روند بازگشایی مدارس از ابتدای مهرماه تا کنون توضیح داد و گفت دو شاخص برای ورود به پروسه بازگشایی ضروری بوده که نخست فاصله‌گذاری اجتماعی و دوم تهویه مناسب فضا و رعایت نکات بهداشتی است.

افتتاح نگارخانه و مرکز تخصصی نجوم کانون‌های فرهنگی تربیتی اصفهان

تهران (پانا) - نگارخانه تخصصی « فیروزه »  و آسمان‌نمای «گنبد مینا» با حضور مدیر کل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی  وزارت آموزش و پرورش در دو کانون فرهنگی تربیتی امام خمینی (ره) و همدانیان ناحیه 3 شهر اصفهان افتتاح شد.