امروز: سه شنبه 8 فروردین 1402 - 01:59 تبلیغات

آغاز میهمانی زیارت اولیهای بهشت۲

اردوی میهمانی بهشت۲، میزبان دختران و پسرانی از مناطقی محروم است که تا به حال توفیق زیارت مرقد مطهر رضوی را پیدا نکرده اند و برای اولین بار به این بارگاه ملکوتی میهمان می شوند.

اردوی زیارتی «میهمان بهشت ۲» برگزار شد

مشهد (پانا) - اردوی زیارتی «میهمان بهشت ۲» ویژه دانش‌آموزانی از مناطق محروم است که تابه حال به مرقد مطهر رضوی مشرف نشده‌اند و آستان قدس رضوی با اجرای این طرح در قالب «اردوی زیارت اولی‌ها» تعدادی از این دانش‌آموزان را میهمان حریم حضرت رضا(ع) کرده است.

اولین روز از اردوی زیارتی مهمان بهشت۲

اردوی زیارت اولی‌ها «مهمان بهشت» که برای دومین سال متوالی توسط آستان قدس رضوی برگزار می شود میزبان دانش‌آموزان جنوب استان کرمان است.این دانش‌آموزان در روز اول از سفر خود به زیارت حریم منور رضوی و صرف صبحانه حرم، اجرای مسابقات فرهنگی و هنری، زیارت قبور شهدای گمنام کوهسنگی و جنگ شادی پرداختند.

سفری دانش‌آموزی از جنس معنویت /فیلم

تبریز(پانا)- سفر زیارت اولی‌های آذربایجان شرقی را خواهید دید که دیدن حرم امام رضا (ع) برایشان یک آرزو بود که به همت سازمان دانش‌آموزی آذربایجان شرقی به واقعیت تبدیل شد.

گرفتن پنج شات از عاشقانه‌ترین سفر

مشهد (پانا)- این نوشته، نوشته‌ای متفاوت است و بر آمده از قلب‌هایی است که خبرنگار پانا آنها را با لنز دوربین خود ثبت کرده و نوای عاشقانه‌شان را به متن تبدیل کرده است .

اردوی زیارت اولی‌ها یک گام برای تحقق دانش‌آموز تمام ساحتی و اجرای سند تحول بنیادین است

مشهد (پانا)- معاونت پرورشی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی در مراسم افتتاحیه آخرین دوره از اردوی زیارت اولی های سراسر کشور در مشهد گفت، یکی از مهمترین اهداف برگزاری این اردوها افزایش معرفت و آشنایی و رفاقت با امام رضا است.

برگزاری برنامه‌های فرهنگی متنوع برای دانش‌آموزان اصفهانی شرکت‌کننده در اردوی زیارت اولی‌ها/فیلم

اصفهان(پانا) - از جمله برنامه‌های فرهنگی که برای دانش‌آموزان اصفهانی شرکت‌کننده در اردوی زیارت اولی‌های استان اصفهان در اردوگاه ثامن مشهد برگزار شد اجرای بازی‌های گروهی تاما بود.