امروز: یکشنبه 16 بهمن 1401 - 17:53 تبلیغات

برگزاری مراسم تقدیر از دختران برگزیده مسابقات فرهنگی هنری کاشمر

مراسم تقدیر از دانش‌آموزان مقطع متوسطه دوره دوم دخترانه برگزیده در مسابقات قرآن، پرسش مهر ریاست جمهوری و فرهنگی و هنری با حضور مدیر آموزش و پرورش، معاون پرورشی و تربیت‌بدنی کاشمر در مرکز آموزش رفاهی فرهنگیان برگزار شد.

پاسخ یک دانش‌آموز به پرسش‌ مهر ۲۳ ریاست جمهوری

بهارستان‌یک (پانا) - دانش‌آموز پایه دوازدهم مدرسه غلامرضا حبیبی آموزش و پرورش ناحیه یک بهارستان در پاسخ به فراخوان ملی پرسش‌مهر۲۳ ریاست جمهوری، یکی از ویژگی‌های مدرسه خوب را ایجاد فضایی برای رقابت‌های سالم تحصیلی دانست.

فرهنگیان و دانش‌آموزان آذربایجان شرقی رتبه‌های برتر را به خود اختصاص دادند

تبریز(پانا)- در بیست و دومین دوره مسابقات پرسش مهر ریاست جمهوری اسلامی ایران و دومین جشنواره فرهنگی هنری معلمان هنرمند که در استان فارس برگزار شد، فرهنگیان و دانش‌آموزان آذربایجان شرقی عناوین برتر رقابت‌ها را کسب کردند.

درخشش دانش‌آموزان شهرستان‌های استان تهران درجشنواره ملی پرسش مهر ریاست‌جمهوری

تهران (پانا) - سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت دانش‌آموزان با کسب 15 رتبه کشوری در بخش طرح ملی پرسش مهر ۲۲ رییس‌جمهوری و 4 رتبه برتر در بخش سخنی با رئیس‌جمهوری افتخاری دیگر را برای آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران به ارمغان آوردند.

برگزاری فراخوان ملی پرسش مهر سبب ایجاد روحیه پرسشگری در دانش‌آموزان است

شهرری (پانا) - کارشناس فرهنگی هنری آموزش و پرورش ناحیه یک شهرری، برگزاری فراخوان ملی پرسش مهر را سبب ایجاد روحیه پرسشگری در دانش‌آموزان دانست و از کسب رتبه اول کشوری دانش‌آموز ناحیه یک شهرری در این فراخوان خبر داد.

افتخارآفرینی دانش‌آموز ساوجبلاغ در بیست و دومین جشنواره پرسش مهر ریاست‌جمهوری

کرج (پانا) - سرپرست آموزش و پرورش شهرستان‌های ساوجبلاغ و چهارباغ طی پیامی از کسب رتبه برتر کشوری دانش‌آموز حدیثه کاکائی همپا، از آموزشگاه حضرت زینب(س)، در بیست و دومین جشنواره پرسش مهر ریاست‌جمهوری در بخش سخنوری(سخنی با رییس جمهور) خبر داد.

کسب ۷ رتبه کشوری دانش‌آموزان اسلامشهردر بیست و دومین پرسش مهر ریاست‌جمهوری

اسلامشهر (پانا) - مدیر آموزش و پرورش اسلامشهرگفت پس از ارزیابی آثار دانش‌آموزان اسلامشهردر پرسش مهر بیست و دوم ریاست جمهور، در استان توانستیم ۳۲ رتبه برتر استانی را کسب کنیم و در مجموع هفت دانش‌آموز نیز توانستند به رتبه‌های برتر کشوری دست پیدا کنند.