امروز: یکشنبه 5 بهمن 1399 - 17:06 تبلیغات

انجام گفتگوهای عمیق درباره فرهنگ ایثار در مدارس

تهران (پانا) - وزیر آموزش‌وپرورش با تأکید بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اظهار کرد که هر مدرسه را به یک آزمایشگاه بزرگ برای گفتگوهای عمیق درباره ایثار تبدیل کنیم چراکه هیچ‌ موضوعی به‌اندازه تأمل در انجام این هدف ظرفیت‌های یادگیری ما را بالا نمی برد.

دستور رئیس‌جمهور برای استخدام 12 هزار نفر فرزند شهید

تهران (پانا) - اعضای شورای معاونان وزارت آموزش و پرورش در هفدهمین برنامه گفتگوی هفته برمدار تحول و بهبود یادگیری که با حضور معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد به تشریح و تبیین برنامه‌های آموزش‌وپرورش پرداختند.

تشکیل کارگروه‌های فعال بین بنیاد شهید و امور ایثارگران و آموزش و پرورش

تهران (پانا) - هفدهمین نشست «گفت‌وگوی هفته» وزارت آموزش و پرورش با حضور معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، وزیر آموزش و پرورش و جمعی از معاونان این دو دستگاه، به میزبانی وزارت آموزش و پرورش و در بستر شبکه شاد، صبح روز یکشنبه ۵ بهمن‌ماه برگزار شد.

اهدای ۱۶۵ هزار تبلت به دانش‌آموزان محروم با همت خیرین، نهادها و دستگاه‌های اجرایی

تهران (پانا) - معاون و جانشین وزیر در طرح هدایت از تهیه و اهدای 165 هزار تبلت و وسایل هوشمند ارتباطی به دانش‌آموزان محروم از سوی دستگاه‌های اجرایی، نهادهای عمومی و خیرین تاکنون خبر داد و گفت که با شروع نهضت ملی هدایت روند تهیه و اهدای تجهیزات هوشمند ارتباطی شتاب بیشتری گرفته است.

اتلاف منابع و عدم تحقق اهداف از نبود برنامه‌ریزی صحیح ناشی می‌شود

تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش در نشست با کارکنان معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع با اشاره به اینکه معیار کارکرد مدیران و شاخص حکمرانی سنجیده در تمامی حوزه‌ها، توانایی حل پایدار مسائل است، گفت که اتلاف منابع و عدم تحقق اهداف از نبود برنامه ریزی صحیح ناشی می‌شود.

همه عناوین آموزش و پرورش