امروز: سه شنبه 31 اردیبهشت 1398 - 11:50 تبلیغات

ارائه 3 پیشنهاد وزیر آموزش‌وپرورش به سازمان امور اداری و استخدامی برای رفع محدودیت اعمال مدرک فرهنگیان

تهران (پانا) - معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش از ارائه سه پیشنهاد وزیر آموزش‌وپرورش به سازمان امور اداری و استخدامی برای رفع محدودیت اعمال مدرک فرهنگیان خبر داد.

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان : مؤسسات برگزارکننده کلاس‌های آمادگی سنجش هوش غیرقانونی هستند

تهران (پانا) - رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و باشگاه دانش‌پژوهان جوان به تبلیغات برخی مؤسسات در مورد برگزاری کلاس‌های آمادگی سنجش هوش آزمون پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان اشاره کرد و تمامی مؤسسات برگزارکننده کلاس‌های آمادگی سنجش هوش را غیرقانونی دانست.

اطلاعیه آموزش‌وپرورش شهرستان رامیان درباره پرونده شکایت یکی از اولیا دانش آموزان

تهران (پانا) - اداره آموزش‌ و پرورش شهرستان رامیان با صدور اطلاعیه‌ای درباره شکایت یکی از اولیا دانش آموزان اعلام کردکه پرونده شکایت خانواده، جهت رسیدگی فوری مستقیماً به مراجع ذی‌صلاح ارسال‌شده است و پس از صدور رای در این مراجع، تصمیم‌های لازم گرفته خواهد شد.

آموزش و پرورش مکلف به کاهش ساعات آموزش‌های صرف نظری شد

تهران (پانا) - رئیس‌جمهوری طی دستوری دستگاه‌های اجرایی را موظف کرد تا برای تسهیل فرآیند سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی و رفع موانع آن به ویژه در زمینه مقررات زاید و دست و پاگیر و غیرضرور و جذب سرمایه ایرانیان مقیم خارج از کشور و همچنین واگذاری بنگاه‌های اقتصادی به بخش غیردولتی به طور جدی اقدام کنند.

همه عناوین آموزش و پرورش