امروز: دوشنبه 5 فروردین 1398 - 19:02 تبلیغات

هشدار اداره کل نوسازی استان تهران خطاب مدیران مدارس

تهران (پانا) - اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران با صدور اطلاعیه‌ای از مدیران مدارس استان خواست که به مراکز آموزشی تحت مسئولیت خود سرکشی و برای مقابله با خطرهای سیل و آبگرفتگی احتمالی تمهیداتی را اجرا کنند.

97؛ سال پرفرازو نشیب اما موفق برای دستگاه تعلیم و تربیت

تهران (پانا) - خبرگزاری ایرنا در گزارشی عملکرد یک سال وزارت آموزش و پرورش را به عنوان بزرگترین دستگاه اجرایی کشور که مسئولیت تعلیم و تربیت حدود 14 میلیون دانش‌آموز را بر عهده دارد، چنین توصیف کرد: «این وزارتخانه با وجود مخالفان و موافقان در اجرای برنامه‌ها موفق شد گام‌های اولیه را در زمینه‌هایی چون حذف پیک نوروزی، تاثیر سوابق تحصیلی پایه دوازدهم در کنکور، ایجاد اتاق‌ بازی و یادگیری، انتخابات صندوق ذخیره فرهنگیان، انتخابات شورای عالی آموزش و پرورش و انتصاب مدیران مدارس از طریق آزمون بردارد.»

نعمت‌اللهی: تمامی امکانات آموزش‌وپرورش در استان‌های جنوبی و غربی در اختیار مسافران نوروزی قرار می‌گیرد

تهران (پانا) _ قائم‌مقام وزیر آموزش و پرورش بر خدمات‌رسانی مناسب به فرهنگیان تاکید کرد و خبر داد سید محمد بطحایی، وزیر آموزش و پرورش، به زودی با حضور در مناطق سیل‌زده از نزدیک در جریان اقدامات انجام شده قرار می‌‌گیرد.

مدیرکل اداره شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش: در سال 98 نیز بر افزایش کیفیت‌بخشی مدارس شاهد تمرکز خواهیم داشت

تهران (پانا) - مدیرکل اداره شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش به تشریح فعالیت‌های این اداره کل در سال 97 پرداخت و بر افزایش کیفیت‌بخشی مدارس شاهد در سال 98 تاکید کرد.

بطحایی: در پخش مسابقه فوتبال به من گفتند مدارس دخترانه را ننویسید، اعلام کردم همه مدارس باید این مسابقه را ببینند

تهران (پانا) - تصورتان از زندگی وزیر وزیر آموزش و پرورش چیست و تا چه حد به واقعیت نزدیک است؟ گفت‌و‌گویی که پیش روی شماست، می‌تواند کمک کند تا به پاسخ برسید.

همه عناوین آموزش و پرورش