امروز: چهارشنبه 9 بهمن 1398 - 21:55 تبلیغات

بودجه آموزش و پرورش در سال آینده ۳ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان افزایش یافت

تهران (پانا) - سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۹ گفت: براساس تصمیم کمیسیون مقرر شد ۳۷۰۰ میلیارد تومان برای رتبه بندی معلمان، معلمان حق التدریس مدارس شبانه روزی، هنرستان‌ها و سرانه دانش آموزی و همسان سازی حقوق بازنشستگان فرهنگی در سال آینده اختصاص یابد.

ذوعلم خبر داد: طراحی مُهر اعتبار کتب درسی برای جلوگیری از سوءاستفاده موسسات کنکوری

تهران (پانا) - رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی به لزوم به حداقل رساندن اصلاحات در کتب درسی اشاره کرد و خبر داد کتب درسی دارای مهر اعتبار چند ساله می‌شوند تا ضمن جلوگیری از اصلاحات مستمر، زمینه سوءاستفاده موسسات کنکوری از بین برود.

کاظمی: وظیفه مهم ما به عنوان یک بسیجی متلبس شدن به فرهنگ بسیجی است

تهران (پانا) - فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید شهسواری تاکید کرد که امروز مهمترین وظیفه ای که به عنوان یک بسیجی در کنار همه ماموریت‌ها و وظایفی که به لحاظ اداری و ساختاری به عهده داریم این است که باید متلبس به فرهنگ بسیجی باشیم. 

رمضانی: بحث امور تربیتی و معاونت پرورشی متعلق به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران است

تهران (پانا) - مدیرکل فرهنگی، هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش تاکید کرد که بحث امور تربیتی و معاونت پرورشی متعلق به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران است و مقام معظم رهبری نیز همواره بر تقویت آن تاکید دارند.

سلامت آموزش و پرورش با ارزیابی‌های سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی درسی تعیین می‌شود

تهران (پانا) - وزیرآموزش‌وپرورش در دیدار با کارکنان سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی با اشاره به تغییر و تحولات پرشتاب در دنیا تاکید کرد زمان نداریم که نوید انتظار یک دهه دیگر را برای اصلاح و بهتر شدن بدهیم لذا باید برای نیازهای واقعی جامعه حرفی برای گفتن داشته باشیم.

کاظمی: باید باور قلبی و دینی دانش‌آموزان به حجاب و عفاف عمیق‌تر و درک مشترکی ایجاد شود

تهران (پانا) - کارگروه توسعه و گسترش فرهنگ عفاف و حجاب وزارت آموزش و پرورش بعد از ظهر امروز در سالن جلسات معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با حضور علیرضا کاظمی، معاون پرورشی و فرهنگی، علی رمضانی، مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی، محمدرضا سیفی، مدیرکل دفتر عشایر و نمایندگان دیگر معاونت‌های وزارت‌خانه برگزار شد.

همه عناوین آموزش و پرورش