امروز: چهارشنبه 6 بهمن 1400 - 21:29 تبلیغات

رمضانی: هر دانش‌آموز برای خروج از مدرسه باید از سامانه اردویی مجوز بگیرد 

تهران (پانا) - مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضای پرورشی با تاکید براینکه هر دانش‌آموزی برای خروج از مدرسه باید از این سامانه مجوز بگیرد گفت تمام اطلاعات دانش‌آموز در این سامانه وجود دارد و بر خروج دانش‌آموز از مدرسه نظارت می‌‌کند.

حبیبی: اردوها نقش موثری در هدایت دانش‌آموزان دارند

تهران (پانا) - مدیرکل فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش گفت باید با استفاده از امکانات و ابزارها، کمک کرد تا دانش‌آموزان در فضای حقیقی زندگی کنند و تعامل بین فضای مجازی و حقیقی به وجود آید؛ اردوگاه‌ها نیز یک فضا برای کار کردن بر روی تعامل اجتماعی دانش‌‌آموزان است.

امانی: آموزش و پرورش سرنوشت انسان‌ها و جامعه را تغییر می‌دهد

تهران (پانا) - دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش گفت باید تلاش شود اندازه و کیفیت آموزش و پرورش مطلوب به مردم شناسانده شود تا همگی از نداشتن یک آموزش و پرورش موثر احساس کمبود و نیاز کرده و برای رسیدن به آن تلاش کنند.

مصوبات کمیسیون تلفیق در حوزه آموزش و پرورش

تهران (پانا) - معافیت مدارس از پرداخت هزینه‌های گاز و برق،‌ آب و فاضلاب، معافیت آموزگاران از پرداخت مالیات و اختصاص قیر رایگان به مدارس از جمله مصوبات کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۱ در حوزه آموزش و پرورش بوده است.

نوری: خیرین مدرسه‌ساز موانع را از میان راه طالبان علم برمی‌دارند

ملارد (پانا) - وزیر آموزش و پرورش در آیین افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های آموزشی و ورزشی خیرساز شهرستان ملارد بر ضرورت اهمیت تکریم خیرین مدرسه‌ساز تاکید کرد و گفت خیرین مدرسه‌ساز موانع را از میان راه طالبان علم برمی‌دارند.

همه عناوین آموزش و پرورش