امروز: جمعه 4 مهر 1399 - 11:20 تبلیغات

تدبیر مجلس برای مسکن با طرحی رانتی

خانی، عضو کمیسیون عمران مجلس:‌ نیاز کشور به مسکن 900 تا 950 هزار واحد در سال است/ وزارت صمت و وزارت راه و شهرسازی بازار مسکن را مدیریت کنند

از تحویل خودرو به نمایندگان مجلس اطلاعی ندارم

تهران ( پانا) - رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان اختیارات این سازمان را محدود توصیف کرد و ضمن ارائه توضیحاتی درباره افزایش قیمت تخم مرغ و مواد پتروشیمی، از تحویل خودرو به نمایندگان مجلس شورای اسلامی توسط وزارت صمت اظهار بی‌اطلاعی کرد.

باگ امنیتی اینستاگرام برطرف شد

تهران ( پانا) - محققان امنیت سایبری یک آسیب پذیری را در اپلیکیشن اینستاگرام شناسایی کرده بودند که به هکرها اجازه می داد کنترل تلفن هوشمند کاربران را به دست گرفته و از آنها جاسوسی کنند.

حباب سکه از یک میلیون تومان فراتر رفت

تهران ( پانا) - نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با بیان اینکه هم اکنون حباب سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومان رسیده است، می‌گوید علت ایجاد حباب در قیمت سکه، تقاضای زیادی است که طی روزهای اخیر از سوی مردم برای خرید سکه به عنوان یک کالای سرمایه‌ای ایجاد شده است.

برگ‌ریزان شاخص در روزهای نخست پاییز

تهران ( پانا) – معاملات بازار این هفته نیز حال و هوای خوشی نداشت. در روز شنبه به عنوان روز نخست معاملات این هفته شاخص با افت 4 هزار واحدی مواجه شد؛ افتی که در روزهای بعد نیز ادامه داشت و در روز یک شنبه با 47 هزار واحد ، روز دوشنبه با 57 هزار و سه شنبه 13 هزار واحد افت دیگر مواجه شد.تنها در روز چهارشنبه به عنوان آخرین روز معاملات این هفته شاخص کل بورس با رشد 30 هزار واحدی مواجه شد.

همه عناوین اقتصادی