امروز: چهارشنبه 13 اسفند 1399 - 03:26 تبلیغات

ماجرای یک بی‌عدالتی؛ وقتی بانک کشاورزی تلاش یک معلم را نابود می‌کند

مدیران متخلف بانک کشاورزی چوب حراج بر اموالم زدند/ بهترین زمان عمرم را به عنوان محکوم مالی در زندان گذرانده‌ام/ چگونه ممکن است پس از 6 سال با احتساب تورم و جهش‌های قیمتی ارزش ملک و تجهیزات واحد تولیدی‌ام کمتر شده باشد/ شرکتم را با مزایده سوری از دستم گرفتند/ به جای قدر دیدن به غل و زنجیر بسته شدم/ به تشخیص سازمان بازرسی، کارشناسی ملکم غیرواقعی و غیرکارشناسانه بوده است

کاهش تبعیض بین حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی و سایر صندوق‌های بیمه‌ای از ابتدای سال آینده

تهران (پانا) - به گفته وزیر تعاون، کار و امور اجتماعی از ابتدای سال ۱۴۰۰ همسان‌سازی حقوق بازنشستگان انجام می‌شود تا علاوه بر امتداد مرحله اول این طرح در سال جاری، تبعیض موجود بین حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی و سایر صندوق‌های بیمه‌ای کاهش یابد.

بهره‌برداری از ۲۹۱ پروژه مهم صنعت آب و برق

تهران (پانا) - به گفته وزیر نیرو تا امروز در مجموع ۲۹۱ پروژه مهم صنعت آب و برق در قالب پویش هر هفته #الف_ب_ایران با سرمایه گذاری حدود ۶۶ هزار میلیارد تومان به اتمام رسیده و وارد مدار بهره برداری شده است.

تداوم حمایت شبکه بانکی از طرح‌های حوزه مسکن

تهران (پانا) - رییس کل بانک مرکزی درباره تأمین مالی طرح اقدام ملی مسکن می‌گوید برای تأمین مالی این طرح می توان از توان و ظرفیت مجموعه‌ای از بانک های خصوصی و دولتی استفاده کرد. 

کسب حداقل بازدهی ۲۵ درصدی تضمین می‌شود

تهران (پانا) - رییس سازمان بورس و اوراق بهادار یکی از موضوعات مهم مطرح شده در جلسه شورای عالی بورس را تصویب پیشنهادی عنوان کرد که حاصل ارزیابی و پیشنهاد این سازمان در قالب فعالیت صندوق توسعه بازار است.

سود سال ۹۸ سهام عدالت چقدر است؟

تهران (پانا) - به گفته رییس سازمان بورس و اوراق بهادار امسال سود سال ۹۸ سهام عدالت افرادی که روش غیرمستقیم را انتخاب کرده‌اند به همان روش سهام‌داران مستقیم سهام عدالت و توسط شرکت سپرده‌گذاری مرکزی واریز می‌شود.

دسته چک‌های جدید با قالب نو ارایه می‌شود

تهران (پانا) -به گفته مدیر اداره نظام‌های پرداخت بانک مرکزی از ابتدای سال ۱۴۰۰ دسته چک های با قالب جدید را در اختیار متقاضیان دسته چک قرار می‌دهند، دسته چک‌های جدید باید در سامانه ثبت شوند، در غیر اینصورت امکان کارسازی و کارپردازی این چک های جدید در شعب بانک ها وجود ندارد. 

خام‌فروشی سالانه دو هزار تن گیاهان دارویی

تهران ( پانا) - رییس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور می‌گوید سالانه دو هزار تن گیاهان دارویی به خارج از کشور صادر می‌شود که متاسفانه ‏عمده این صادرات به صورت خام فروشی است.‏

مهلت ۲ ماهه دستگاه‌های اجرایی برای ثبت اطلاعات ملکی و ساختمانی در سامانه سادا

تهران (پانا) -نمایندگان مردم در مجلس دستگاه‌های اجرایی به استثنای نیروهای مسلح، وزارت اطلاعات، سازمان انرژی اتمی را مکلف به ثبت اطلاعات ساختمانی در سامانه جامع اموال دستگاه‌های اجرائی کردند.

تقاضای بالا قیمت گوشت را گران کرد

تهران (پانا) - به گفته رییس اتحادیه گوشت گوسفندی تهران در هفته های اخیر مردم با دریافت عیدی و با توجه به نزدیک شدن شب عید و ایام  نوروز اقدام به خرید شتاب‌زده گوشت قرمز و گوشت مرغ کرده اند که همین امر در افزایش قیمت این محصولات موثر بوده است.

همکاری وزارت راه و بانک رسالت برای خانه‌دار شدن ۵۰ هزار کم درآمد

تهران (پانا) - وزیر راه و شهرسازی همکاری وزارت راه و بانک رسالت را برای خانه‌دار شدن ۵۰ هزار کم درآمد، گامی موثر برای جریان تولید مسکن با مشارکت مردم برشمرد و از ارایه تسهیلات کم‌بهره و تامین زمین مناسب برای کم‌درآمدها در اجرای این طرح خبر داد.

ذخیره سازی ۴۰ هزار تن میوه برای شب عید

تهران (پانا) - قائم مقام وزیر صمت و رئیس اتاق اصناف با بیان این که هیچ کمبودی در بازار نیست، می‌‌‌گوید با اصلاح نظام توزیع و توزیع کالا‌های شب عید در شبکه منتخب، اجناس با قیمت هدف و مصوب به دست مصرف کنندگان خواهد رسید.

از آخرین قیمت‌های طلا، سکه و ارز چه خبر؟

تهران (پانا) - در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک میلیون و ۵۰ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۵ هزار و ۲۰۰ تومان است.

همه عناوین اقتصادی