امروز: یکشنبه 24 شهریور 1398 - 17:24 تبلیغات

قربانی‌فرید، فعال بازار سرمایه: چشم‌انداز بورس در نیمه دوم سال جاری مثبت است

تهران (پانا) – یک فعال بازار سرمایه‌ می‌گوید چشم‌انداز بازار بورس در نیمه دوم سال جاری مثبت است اما خریداران جدید باید با دقت و اطمینان از سودآوری شرکت‌ها به خرید سهم اقدام کنند و اگر این اطمینان را داشتند مجموعی از سهام شرکت‌های مختلف را خریداری کنند.

فقط ۲۰ درصد پزشکان برای کارتخوان ثبت‌نام کردند

تهران (پانا) - رئیس سازمان امور مالیاتی با بیان اینکه تنها ۲۰ درصد از پزشکان یعنی ۱۵ هزار نفر برای دریافت دستگاه کارتخوان ثبت نام کردند، می‌گوید پرینت کارتخوان پزشکان باید آرم سازمان امور مالیاتی داشته باشد.

پرداخت وام ۱۹.۷درصد رشد کرد

تهران (پانا) - آمار بانک مرکزی از افزایش ۲۶.۲ درصدی مانده سپرده‌ها و ۱۹.۷ درصدی مانده تسهیلات بانکی در پایان اردیبهشت ۹۸ نسبت به مقطع مشابه سال قبل خبر می‌دهد.

۵۳۵۳ معدن فعال در کشور وجود دارد

تهران (پانا) - مطابق با طرح آمارگیری سال ۹۶، تعداد ۵۳۵۳ معـدن فعال در کشور وجود داشته که از این تعداد ۱۴۵۰ معدن (٢٧.١) دارای فاضلاب بوده‎اند.

شیرازی،‌کارشناس حوزه سرمایه‌گذاری: پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین به کمک تحلیل‌های تکنیکال امکان‌پذیر است

تهران (پانا) - فعال در حوزه‌ سرمایه‌گذاری و تریدینگ می‌گوید متأسفانه نگاه اکثر افراد در بازار، فقط روی گزینه توانایی در تحلیل بازار متمرکز است و به فاکتورهای دیگر توجهی نمی‌شود که عامل اصلی شکست آن‌ها در بازار سهام، همین بی‌توجهی و نگاه سطحی است.

نرخ دلار به ۱۱۳۰۰ تومان رسید

تهران (پانا) - نرخ دلار در معاملات امروز یکشنبه ۲۴ شهریور ۹۸ در صرافی‌های بانکی با کاهش 150 تومانی به ۱۱۳۰۰ تومان رسید.

تراکنش ۱۰۱ میلیون کارت بانکی در مرداد

تهران (پانا) - آمار منتشره از سوی شاپرک نشان می‌دهد که در مرداد ماه سال جاری بالغ بر ۱۰۱ میلیون کارت از جمله کارت‌های اعتباری، برداشت و هدیه و بُن کارت حداقل یک تراکنش داشته‌اند.

همه عناوین اقتصادی