امروز: شنبه 26 مرداد 1398 - 15:46 تبلیغات

مبادله ۷.۸ میلیون فقره چک در تیر

تهران (پانا) - حدود ۷ میلیون و ۸۰۰ هزار فقره چک به ارزشی حدود ١٠٠٦ هزار میلیارد ریال در تیر ۹۸ در کل کشور مبادله شد که نسبت به ماه قبل از نظر تعداد و مبلغ به ترتیب ۱۸.۵ درصد و ۱۹.۵ درصد افزایش نشان می‌دهد.

تدوین طرح کوپن الکترونیک در مجلس

تهران (پانا) - عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از تدوین طرح پرداخت ماحصل ارز کالاهای اساسی به طور مستقیم به مردم در قالب کارت الکترونیکی یا کوپن الکترونیک خبر داد.

فعال شدن رایزنان صادراتی در ۱۵ کشور

تهران (پانا) - قائم مقام امور بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت می‌گوید صدور روادید برای تجار و صادرکنندگان در قالب روادید صادراتی تسهیل خواهد شد.

هیجان بورس فروکش کرد

تهران (پانا) - شاخص بورس در اولین روز هفته جاری با رشد اندک ۱۴ واحدی در پایان معاملات به ۲۶۱ هزار و ۴۰۵ واحد رسید تا از هیجان صعودهای سنگین هفته گذشته اندکی فاصله بگیرد.

ورود سازمان حمایت به پرونده تخلفات ایرلاین‌ها

تهران (پانا) - معاون وزیر صمت از ورود سازمان حمایت به گرانفروشی بلیت هواپیما و صدور حکم برای دو ایرلاین متخلف در این زمینه خبر می‌دهد و می‌گوید شرکت‌های هواپیمایی ضوابط مصوب قیمت‌گذاری بلیت را رعایت نمی‌کنند.

وزیر راه و شهرسازی: سهم ایران در ترانزیت شرق و غرب افزایش می‌یابد

تهران (پانا) - وزیر راه و شهرسازی ضمن تشریح توافق‌ها و تفاهم‌های حمل‌ونقلی در حوزه‌های ریلی، جاده‌ای، دریایی و هوایی می‌گوید حجم ۳۰ میلیون تنی جابجایی بار بین خاور دور، هندوستان، روسیه و اروپا و قابلیت افزایش ظرفیت جابجایی بار در این مسیر تا ۱۰۰ میلیون تن، تلاش می‌شود سهم ایران در جریان جابجایی بار بین شرق به غرب  به ویژه از طریق حمل‌ونقل ترکیبی ریلی-دریایی افزایش یابد.

همه عناوین اقتصادی