امروز: سه شنبه 11 آذر 1399 - 16:07 تبلیغات

افزایش ۲ برابری تولید مواد اولیه ماسک در دو ماه آینده

تهران(پانا)- مدیرکل دفتر صنایع نساجی، پوشاک و سلولزی وزارت صنعت، معدن و تجارت از خودکفایی در تولید مواد اولیه مورد نیاز لباس‌های کاورال کادر درمان و افزایش ظرفیت تولیدات داخلی مواد اولیه تولید ماسک بهداشتی درمانی در کشور خبر داد.

تا پایان سال همه روستاهای بالای ۲۰ خانوار به اینترنت مجهز خواهند شد

تهران(پانا)- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه تا پایان امسال همه روستاهای بالای ۲۰ خانوار به اینترنت مجهز می‌شوند، می گوید همه ظرفیت‌ها به کار گرفته‌ شده تا همه روستاهای بیش از ۲۰ خانوار از اینترنت بهره‌مند شوند، ما این نوع خدمت‌رسانی به مردم را نعمتی از سوی خدا می‌دانیم و از خداوند تشکر می‌کنیم.

رونمایی از سه پروژه دولت الکترونیک

تهران (پانا) - وزیر امور اقتصادی و دارایی در جلسه شورای عالی فناوری اطلاعات با حضور رییس جمهوری و در جریان افتتاح سامانه‌های اقتصادی افزود که امروز سه پروژه مهم وزارت امور اقتصادی و دارایی در راستای تحقق اقتصاد هوشمند و دولت الکترونیک رونمایی شد.

بهره مندی صد درصدی شهروندان تهرانی از خدمات الکترونیکی به شکل غیر حضوری

تهران(پانا)-طبق اعلام شرکت توزیع برق تهران ، شهروندان تهرانی می‌توانند با نصب نرم افزار "برق من" که توسط شرکت توانیر و برای ارایه خدمات به مشترکان برق در کل کشور طراحی شده، همه خدمت مورد نیاز خود را به صورت غیرحضوری دریافت کرده و از امکانات متنوع آن بهره‌مند شوند.

پرداخت ۷۰ درصدی تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا

تهران(پانا)- طبق اعلام بانک مرکزی، از مجموع واحدهای معرفی شده به بانک‌ها برای دریافت تسهیلات مربوط به کسب‌و کارهای آسیب دیده از کرونا، ۳۶۵ هزار و ۸۴۱ واحد معادل حدود ۷۰ درصد واحدها تسهیلات مذکور را دریافت کرده‌اند.

ایجاد هماهنگی با وزارت صمت برای توزیع مرغ در اصناف

تهران (پانا)- وزیر جهاد کشاورزی بااشاره به توزیع مرغ در فروشگاه های زنجیره ای رفاه، اتکا و سایر زنجیره های سطح شهر می گویدهماهنگی‌های لازم با وزارت صنعت، معدن و تجارت انجام شده که برای حل مشکلات اصناف اقدامات لازم را انجام دهند تا تمامی مغازه‌داران و مجموعه صنف هم بتوانند کالای مورد نیاز خود را راحت‌تر از میدان بهمن تهیه کنند.

مسافران هوایی پیش از عزیمت با اطلاعات فرودگاه تماس بگیرند

تهران (پانا)‌- طبق اطلاعیه پروازی جدید فرودگاه مهرآباد ، با توجه به شرایط جوی حاکم بر بعضی از مناطق کشور و احتمال تغییر ساعت یا تاخیر در برخی پروازها بدلیل شرایط نامناسب جوی، از مسافران هوایی درخواست شده است تا پیش از عزیمت به فرودگاه حتما با اطلاعات پرواز در تهران تماس بگیرند.

حدود ۷۰ درصد از محصولات شیلاتی کشور صادر می‌شود

تهران (پانا) - رئیس سازمان شیلات با اشاره به افزایش صادرات میگو می گوید حدود ۷۰ درصد از محصولات شیلاتی کشور صادر می‌شود. بازار میگو به لحاظ کمی و کیفی در حال توسعه است و امیدواریم با وجود پاندمی کووید ۱۹ و مشکلات ارزی، صادرات این محصول امسال هم افزایش یابد.

طلای سیاه سقوط کرد

تهران (پانا) - قیمت نفت بعد از نشست نیمه تمام دیشب اوپک و تعویق دوازدهمین نشست اوپک پلاس با تعلیق قیمتی در بازارهای جهانی همراه شد.

همه عناوین اقتصادی