امروز: یکشنبه 15 تیر 1399 - 22:04 تبلیغات

۴۱ میلیارد دلار صادرات غیرنفتی در سال ۹۹ با وجود تحریم و کرونا

تهران ( پانا) - سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه ۶۰ درصد صادرات غیرنفتی به ۱۵ کشور همسایه انجام می‌شود، می‌گوید صادرات غیر نفتی امسال با وجود همه مشکلات تحریم‌ها و شیوع کرونا به ۴۱ میلیارد دلار خواهد رسید.

خبر خوب برای جاماندگان از سهام عدالت

تهران (پانا) - کلیات طرح دوفوریتی ساماندهی سهام عدالت در کمیسیون اقتصادی مجلس تصویب شد و در صورت تصویب نهایی این طرح، کلیه جاماندگان از این سهام برخوردار خواهند شد.

وزیر راه و شهرسازی: دولت نمی‌تواند به صورت مستقیم در بازار اجاره مسکن مداخله کند

تهران (پانا) - وزیر راه و شهرسازی مسدودسازی تقاضاهای غیرمصرفی در بازار مسکن را از برنامه‌های وزارت راه وشهرسازی عنوان کرد و گفت: در شرایط کنونی التهابات بازار مسکن ریشه در عرضه و تقاضا ندارد بلکه تحت تأثیر بازارهای موازی همچون دلار و تورم است.

خطر توقف تولید و بازگشت قاچاق سیگار

تهران ( پانا) - رئیس هیئت مدیره انجمن تولید و واردکنندگان صنعت دخانیات نسبت به احتمال بازگشت سیگار قاچاق به بازار در صورت عدم تخصیص ارز برای ترخیص مواد اولیه آن هشدار داد.

سهام عدالت، پشتوانه رهنی افراد برای خرید متری مسکن

تهران ( پانا) - عضو شورای عالی بورس با اشاره به اینکه امیدواریم بتوانیم سهام عدالت را پشتوانه رهنی افراد برای خرید متری مسکن قرار دهیم، می‌گوید در صدد هستیم تا از طریق ارتباط دارایی‌ها با یکدیگر، امکان وثیقه‌گذاری در رابطه با حوزه مسکن را فراهم کنیم.

افت قیمت‌ها در بازار اجاره با مصوبه دولت برای تمدید قراردادها

تهران(پانا)- بسته سیاسی دولت با هدف تنظیم‌گری بازار اجاره و جلوگیری از جابجایی مستاجران، تاثیر مثبتی در افت قیمت‌ها در بازار اجاره داشته که به اعتقاد واسطه‌های ملکی ریشه در تمدید خودکار قراردادهای اجاره و کاهش جو روانی ناشی از مراجعات مردم به بنگاه‌های املاکی است.

قیمت سکه به ۱۰.۵ میلیون تومان رسید

تهران ( پانا) - قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در جریان معاملات بازار آزاد تهران، امروز یکشنبه ۱۵ تیرماه به ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزارتومان رسید.

همه عناوین اقتصادی