امروز: یکشنبه 26 خرداد 1398 - 02:03 تبلیغات

شرایط معافیت بیمه‌ای کارفرمایان در صورت جذب فارغ‌التحصیلان بیکار اعلام شد

تهران (پانا) - آیین‌نامه طرح کارورزی فارغ‌التحصیلان دانشگاهی جویای کار ابلاغ شد که بر اساس آن کارفرمایان و فعالان اقتصادی در صورت جذب این افراد تا دو سال از پرداخت حق بیمه سهم کارفرما معاف خواهند شد.

دریافت ۴۸۰۰ تومان مابه‌التفاوت ریالی از کره، چای و حبوبات وارداتی

تهران (پانا) - براساس مصوبه کارگروه ملی تنظیم بازار کشور،از کره،حبوبات،چای و کاغذ وارداتی که بعد از تاریخ ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ازگمرکات کشور ترخیص شوند،به ازای هردلار، ۴۸۰۰ تومان مابه التفاوت ریالی اخذ می‌شود.

معاون طرح و برنامه وزیر صنعت: روند داخلی‌سازی خودروها قابل قبول نیست

تهران (پانا) -  معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت می‌گوید در بهترین حالت ۸۵ درصد قطعات خودرویی کشور داخلی‌سازی شده است و صنعت خودرو باید در سال‌های گذشته تحرک بیشتری در زمینه داخلی‌سازی انجام می‌داد.

مخالفت با تشکیل وزارت بازرگانی بالا گرفت

تهران (پانا) - مخالفت‌ها با تشکیل وزارت بازرگانی بالا گرفته است و طبق آخرین برآوردها، ۱۲۰ نماینده مجلس مخالفت خود را با لایحه دولت برای احیای این وزارتخانه اعلام کرده‌اند.

قیمت زعفران ۲ میلیون تومان کاهش یافت

تهران (پانا) - عضو شورای ملی زعفران با اشاره به کاهش دو میلیون تومانی قیمت این محصول در بازار می‌‌گوید صادرات طلای سرخ در فروردین  نسبت به ماه‌های قبل با کاهش مواجه بوده است.

نمایشگاه محصولات صنعتی و صادراتی ایران در اربیل عراق آغاز به کار کرد

تهران (پانا) - در این نمایشگاه اتحادیه صادرکنندگان صنعت مخابرات ایران به عنوان تخصصی‌ترین تشکل حوزه ICT جمهوری اسلامی ایران حضور دارد و توانمندی‌های اعضای خود را به بازدیدگنندگان در این نمایشگاه ارایه می‌کند.

رئیس کل بانک مرکزی: بانک مرکزی بر بازار ارز مسلط است

تهران (پانا) -  رئیس کل بانک مرکزی با بیان هیچیک از بنیان‌های اقتصادی تعیین‌کننده نرخ ارز تغییری نکرده است، می‌گوید روز شنبه بازار ارز به طور جدی با نرخ منطقی به مانند چند روز گذشته، کار خود را آغاز می‌کند.

فردا؛آغاز بکار دومین نمایشگاه اسباب بازی و سرگرمی در تهران

تهران (پانا) - ده‌ها شرکت و واحد تولیدی از فردا جدیدترین تولیدات و خدمات صنعت اسباب بازی را در دومین نمایشگاه اسباب بازی و سرگرمی به نمایش می‌گذارند، این نمایشگاه صبح فردا با حضور دبیر شورای نظارت بر اسباب بازی کشور و برخی دیگر از مقامات گشایش می یابد.

همه عناوین اقتصادی