امروز: چهارشنبه 1 اسفند 1397 - 15:41 تبلیغات

رئیس کل بیمه مرکزی:‌ با فرهنگ‌سازی در مدارس ضریب نفوذ بیمه‌های زندگی به 3.5 درصد افزایش می‌یابد

تهران (پانا) - رئیس کل بیمه مرکزی می‌گوید با اتخاذ سیاست‌های توسعه‌ای و فرهنگ‌سازانه صنعت بیمه در مدارس، دستیابی به ضریب ۳.۵ درصدی نفوذ بیمه‌های زندگی در کشور، دور از دسترس نیست.

وزیر صنعت: قیمت خودرو کاهش می‌یابد

تهران (پانا) - وزیر صمت با بیان اینکه عرضه فوری خودرو به مشتریان با درخواست این وزارتخانه تا شب عید به صورت مرتب انجام می‌شود، می‌گوید تولید در حال افزایش است و در نتیجه قیمت خودرو کاهش می‌یابد.

وزیر کار: دستمزد کارگران افزایش یابد

تهران (پانا) - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه سهم دستمزد کارگران رقم ناچیز ۷.۹ درصد از کل تولیدات صنعتی است، خواهان افزایش دستمزد کارگران شد.

۱۲۰ شرکت مجوز واردات گوشت گرفته‌اند

تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت پشتیبانی اموردام کشور با بیان اینکه صدور مجوز برای واردات گوشت در حیطه اختیارات این شرکت نیست، می‌گوید واردات گوشت انحصاری نیست و ۱۲۰ شرکت مجوز واردات گرفته‌اند.

مجوز واردات هواپیما صادر شد

تهران (پانا) - رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از صدور مجوز واردات تعدادی هواپیما به کشور از سوی این سازمان خبر می‌دهد و می‌گوید کانال مالی برای خرید این هواپیماها تعیین شده است.

صادرات 219 میلیون دلار کالا به روسیه

تهران (پانا) - طی ۱۰ ماه سال جاری، ۲۱۹ میلیون و ۲۵۸ هزار دلار کالا به کشور روسیه صادر شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، رشد ۸.۵۶ درصدی یافته است.

همه عناوین اقتصادی