امروز: دوشنبه 30 دی 1398 - 13:19 تبلیغات

رد آلودگی شیر در مجلس

تهران (پانا) - رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران با بیان اینکه موضوع آلودگی شیر در کمیسیون کشاورزی مجلس بررسی و رد شده است، می‌گوید ما به حدود ۲۸ کشور دنیا لبنیات صادر می‌شود.

نگرانی از شکسته‌شدن رکورد مصرف گاز

تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت نفت‌وگاز پارس از شکسته‌شدن رکورد مصرف گاز ابراز نگرانی کرد و گفت: باید در نظر داشته باشیم که منابع هیدروکربنی ما محدود است و اینکه هرچه تولید می‌کنیم مصرف شود، خوب نیست، بنابراین باید مکانیسمی به‌منظور کنترل این رویه داشته باشیم.

نوایی، کارشناس ارشد خانه معدن: تشدید تحریم فولاد و مس تاثیری بر این صنعت ندارد

تهران (پانا) - کارشناس ارشد خانه معدن می‌‌گوید دلیل تشدید تحریم‌ها در بخش فلزات از جمله مس، فولاد و آلومینیوم نمی‌تواند تاثیری بر این بخش داشته باشد. فولاد و آهن به اندازه کافی در کارخانجات داخلی به مصرف می‌رسند و قطع صادرات آنها نیز تاثیر جدی بر این بخش ندارد.

مصرف گاز در کشور رکورد زد

تهران (پانا) - سخنگوی شرکت ملی گاز ایران از رکوردزنی مصرف گاز خانگی در کشور خبر می‌دهد و می‌گوید سال گذشته در همین زمان میزان مصرف گاز ۵۲۰ میلیون مترمکعب در روز بود که اکنون این عدد به حدود ۶۰۰ میلیون متر مکعب افزایش یافته است.

پرداخت ۵۱۴ میلیارد تومان تسهیلات به ۹ هزار واحد فرسوده

تهران (پانا) - مدیر امور اعتباری بانک‌مسکن از پرداخت ۵۱۴ میلیاردتومان تسهیلات به ۹ هزار واحد در بافت فرسوده در سال جاری خبر داد و گفت: استان‌های تهران، خراسان‌رضوی و اردبیل بیشترین تسهیلات بافت فرسوده را دریافت کردند.

انتقاد یک نماینده از نحوه فروش ناعادلانه خودرو

تهران (پانا) - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می‌گوید باوجود فروش نقدی خودرو، بسیاری از مردم تاکنون نتوانستند خودرو خود را تحویل بگیرند، در واقع پیش فروش باید متناسب با ظرفیت تولید خودروسازان باشد و ضمانت اجرایی نیز داشته باشد.

همه عناوین اقتصادی