امروز: دوشنبه 13 تیر 1401 - 01:59 تبلیغات

برگزاری نخستین رویداد «حل مسئله صنعت از سوی دانش‌آموزان ایران‌زمین»

تهران (پانا) - در پایان دهه تولید و تجارت و هم‌زمان با روز صنعت و معدن، نخستین رویداد «حل مسئله صنعت از سوی دانش‌آموزان ایران‌زمین» با حضور وزیر آموزش‌وپرورش و معاون تجارت و خدمات وزارت صمت برگزار شد. این رویداد با هدف حل مسائل صنعت با ارائه طرح‌ها و ایده‌های خلاق دانش‌آموزی و به همت دفتر خدمات کسب‌وکار معاونت تجارت و خدمات و با همکاری وزارت آموزش‌وپرورش بر پاشد.

حجم نقدینگی به ۴۸۳۲ هزار میلیارد تومان رسید

تهران (پانا) - براساس آخرین داده‌های آماری بانک مرکزی، میزان نقدینگی در اسفندماه سال ۱۴۰۰ به رقم چهار هزار و ۸۳۲ هزار میلیارد تومان رسید که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از آن ۳۹ درصد رشد داشته است.

آغاز پرداخت مطالبات گندم‌کاران از فردا

تهران (پانا) - رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط‌زیست مجلس شورای اسلامی گفت با پیگیری‌های انجام شده مقرر شد تا از فردا توسط بانک کشاورزی ۱۸ هزار میلیارد تومان باقی مانده از مطالبات کشاورزان گندم‌کار را پرداخت شود.

امحای فنی خودروهای لوکس قاچاق

تهران (پانا) - امحای فنی خودروهای لوکس قاچاق در انبار سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی با حضور مسئولان کشوری انجام شد.

درخواست شرکت برق تهران از مشترکان تجاری و اصناف

تهران (پانا) - شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در اطلاعیه‌ای از تمامی شهروندان به خصوص مشترکان تجاری و اصناف پایتخت درخواست کرد تا با مصرف بهینه انرژی برق این شرکت را در تامین برق پایدار شهر یاری رسانند.

کاهش بدهی خارجی ایران

تهران (پانا) - بدهی خارجی ایران در اسفند ۱۴۰۰ با کاهش نسبت به سال ۹۹،‌ به رقم ۸میلیارد و ۶۷۵میلیون دلار رسیده است.

همه عناوین اقتصادی