امروز: دوشنبه 26 اردیبهشت 1401 - 12:05 تبلیغات

توسعه ۱۰۰ فضای آموزشی ِدر البرز در دستور کار آموزش وپرورش قرار گرفت

کرج (پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش البرز عنوان کرد با دستور استاندار البرز توسعه ۱۰۰ فضای آموزشی ِدر استان در یکی دوسال آینده در دستور کار قرار دارد انتظار می رود در دوره اول دولت بتوان این عدد را به ۲۰۰ مدرسه برسانند.

یکی از اهداف تربیت اجتماعی و سیاسی دانش‌آموزان، آشنا کردن آنها با سبک زندگی اسلامی و ایرانی است

تهران (پانا) - دبیر درس تفکر و سبک زندگی دبیرستان شاهد محسنین منطقه ۱۴، یکی از اهداف تربیت اجتماعی و سیاسی دانش‌آموزان را آشنا کردن آنها با سبک زندگی اسلامی و ایرانی دانست.

طرح امین، سبب رشد و شکوفایی تربیت اسلامی مبنی بر سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش می‌شود

شهرری (پانا) - مسئول مبلغین شهرستان ری، آشنایی طلاب حوزه علمیه را در راستای جذب دانش‌آموزان شرط موفقیت در طرح امین دانست و بر اهمیت همکاری حوزه علمیه و آموزش و پرورش، در راستای تربیت صحیح دانش‌آموزان تاکید کرد.

سدی که تامین آب کشاورزی یک شهر برعهده اوست

بهنمیر (پانا) - مسئول سد لاستیکی عربخیل شهر بهنمیر در استان مازندران، سدی که نیاز مردم این شهر را به آب کشاورزی برطرف می‌کند، در رابطه با این مجموعه و مشکلات آن توضیحاتی ارائه داد.

جشن تکلیف در دبستان آیت الله طالقانی منطقه ۱۴

مراسم جشن تکلیف فرشتگان ۹ ساله، با برنامه‌های متنوع قرائت قرآن، اجرای موسیقی «من نه ساله هستم» توسط گروه سرود مدرسه، برگزاری مسابقات، اهدای هدیه و لوح تقدیر با هدف آشنایی نوجوانان با احکام تکلیف شرعی و دینی خود و رعایت این احکام در دبستان آیت الله طالقانی منطقه ۱۴ برگزار شد.

همه عناوین دانش‌ آموز خبرنگار