امروز: یکشنبه 6 فروردین 1402 - 21:03 تبلیغات

نشست صمیمی اعضای خانه مطبوعات قم

همزمان با نوروز ۱۴۰۲ و ماه مبارک رمضان، نشست صمیمی اهالی رسانه و اعضای خانه مطبوعات استان قم همراه با برپایی سفره افطار به میزبانی هیئت خادم الرضا(ع) برگزار شد.

نوروز در قزوین

نوروز در قزوین رنگ و بویی تازه به این شهر می دهد و مردم سعی می کنند با رسومی زیبا این عید باستانی را پاس بدارند.

سفیدکوه، شنل سفید لرستان

لرستان (پانا) - سفیدکوه لرستان به مجموعه کوه‌هایی با بیشترین ارتفاع در خرم آباد، سلسله و چگنی گفته می‌شود.

روستای آغشت و قلعه نعروف یکی از بکرترین مکان‌های دیدنی ساوجبلاغ

کرج (پانا) - روستای آغشت روستایی کوچک و زیبا در شهرستان ساوجبلاغ استان البرز است. این روستا در نزدیکی روستای برغان قرار دارد و دارای جاذبه‌های طبیعی و آب و هوای معتدلی است که در فصل تابستان افراد را از شهرهای تهران و کرج به خود جذب می‌کند.

بهار مالگه‌های خرم‌آباد

خرم‌آباد (پانا) - بهار مالگه‌های خرم اباد به منظور شناساندن فرهنگ لرستان به گردشگران نوروزی در ایام نوروز برگزار می‌شود.

چشمه هفت رنگ مجن، بوم نقاشی طبیعی در شاهرود /فیلم

سمنان(پانا) - شهر شاهرود واقع در استان سمنان ملقب به قاره کوچک با جاذبه‌های گردشگری فروان میزبان گردشگران است و از دیدنی‌های پُر طرفدارش، چشمه هفت رنگ مجن است. چشمه هفت رنگ مجن دارای خاصیت‌های درمانی و مواد معدنی فراوان بوده و رنگی بودن آب این چشمه به دلیل وجود چشمه در دره رنگارنگ است.

پهنه سمنان؛ گرمابه‌ای به قدمت تاریخ و مذهب /فیلم

سمنان (پانا) - اگر تاریخ دوست باشید و بخواهید سفری به تاریخ داشته باشید، موزه‌ها می‌توانند راه‌گشای شما باشند. حمام حضرت یا حمام پهنه از بناهای تاریخی و جاهای دیدنی سمنان و از موقوفات مسجد جامع‌ سمنان‌ است که در دوره تیموریان ساخته شده است. این بنا بعدها پس از عملیات مرمت و بازسازی به موزه مردم‌شناسی تبدیل شده که این موزه شامل چند غرفه است که در هر یک از این غرفه‌ها ویترین‌هایی شامل لوازم و اشیای تاریخی وجود دارد.

همه عناوین دانش‌ آموز خبرنگار