امروز: سه شنبه 4 تیر 1398 - 20:57 تبلیغات

عراقچی: دلیلی برای اجرای تعهدات یکجانبه ایران در برجام باقی نمانده است

تهران (پانا) - معاون سیاسی وزیر خارجه ایران در دیدار معاون وزیر خارجه اسلواکی می‌گوید با توجه به وعده‌‌های انجام نشده طرف اروپایی، دلیلی برای اجرای تعهدات یکجانبه ایران در برجام باقی نمانده است.

کلیات سند حجاب و عفاف تصویب شد

تهران (پانا) - جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی  عصر سه شنبه به ریاست حسن روحانی، رئیس جمهوری و با حضور سران قوای مقننه و قضائیه و سایر اعضا تشکیل و در آن، کلیات سند حجاب و عفاف مورد بررسی و تصویب اعضا قرار گرفت.

قدردانی سرلشکر سلامی از نیروهای هوافضا و دریایی سپاه

تهران (پانا) - فرمانده کل سپاه از اقدام شجاعانه و متهورانه نیروهای هوافضا و دریایی سپاه در انهدام پهپاد جاسوسی متجاوز آمریکا و کشف بقایای آن به عنوان سند تجاوزگری و بی توجهی آمریکایی‌ها به قوانین بین المللی قدردانی کرد.

وزیر دفاع: ایران در حراست از منافع ملی خود هرگز مسامحه نخواهد کرد

تهران (پانا) - وزیر دفاع می‌گوید اقدام پدافند هوایی در سرنگونی پهپاد آمریکایی غرور، عزت و شرف ایرانی‌ها را برانگیخت و نشان داد نظام جمهوری اسلامی ایران در حراست از منافع ملی خود هرگز مماشات و مسامحه نخواهد کرد.

دفاع در برابر حملات سایبری

رسانه‌های امریکایی خبر داده‌اند که ایالات متحده امریکا به تلافی سرنگونی پهپاد جاسوسی این کشور که به حریم هوایی کشورمان وارد شده بود توسط نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، اهدافی را در ایران هدف حمله سایبری قرار داده‌است.

همه عناوین سیاسی