امروز: یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 - 18:37 تبلیغات

وزیر اقتصاد فرانسه: اروپا می‌تواند خسارت شرکت‌های طرف قرارداد با ایران را جبران کند

تهران (پانا) - برنو لی مایر، وزیر اقتصاد فرانسه می‌گوید که این کشور به دنبال راهی برای جبران خسارت آن دسته از شرکت‌های اروپایی است که با ایران تجارت می کنند و مورد تحریم‌های آمریکا قرار می‌گیرند.

ظریف: حمایت سیاسی اروپا از برجام کافی نیست

تهران (پانا) - وزیر امور خارجه گفت: با خروج آمریکا از برجام انتظارات افکار عمومی از اتحادیه اروپا برای حفظ دستاوردهای برجام افزایش یافته است و در شرایط کنونی حمایت سیاسی اروپا از برجام کافی نیست.

پیشنهاد جدید گروه 5 به ایران به روایت روزنامه آلمانی: کمک مالی در ازای توقف توسعه برنامه موشکی

تهران (پانا) - یک روزنامه آلمانی روز یکشنبه اعلام کرده است که دیپلمات‌های روسیه،  چین و اروپا در حال مذاکره برای یک  توافق جدید با ایران به منظورارائه پیشنهاد کمک مالی به تهران در ازای توقف توسعه موشک‌های بالستیک و نقش‌آفرینی در منطقه هستند. آنها امیدوارند که توافق هسته‌ای سال 2015 ایران را نیز حفظ کنند.

مرکز امور حقوقی بین­ المللی نهاد ریاست جمهوری سرقت اسناد از نمایندگی ایران در لاهه را تکذیب کرد

تهران (پانا) - روابط عمومی مرکز امور حقوقی بین­ المللی نهاد ریاست جمهوری با صدور اطلاعیه‌ای به ارائه توضیحاتی درباره ورود سارقان به دفتر حقوقی ریاست‌جمهوری کشورمان در لاهه پرداخت.

نیویورک تایمز: آمریکا خواهان مذاکره مجدد با ایران است اما توان تقاضا ندارد

تهران (پانا) - مایک پمپئو، وزیر امور خارجه آمریکا در حالی قرار است روز دوشنبه سیاست‌های جدید ایالات متحده برای محدود کردن ایران را حول محورهایی که در حال حاضر متحدان اروپای‌ اش آنها را رد کرده‌اند اعلام کند که به نظر می رسد او به دنبال راهی برای جلب رضایت متحدان اروپایی برای مذاکره مجدد با ایران است.

همه عناوین سیاسی