امروز: سه شنبه 11 آذر 1399 - 16:07 تبلیغات

ربیعی: مسئولیت هرگونه تصمیم درباره برجام فراقوه‌ای است

طرح مجلس کمکی به لغو تحریم‌ها نمی‌کند/گذراندن مردم از جنگ اقتصادی رسالت دولت است، وارد نزاع سیاسی نمی‌شویم/انباشت اورانیوم با غنای ۲۰ درصد و عدم اجرای پروتکل الحاقی منجر به دائمی شدن تحریم‌ها می‌شود/ شورای نگهبان به مصلحت‌های ملی و محدودیت‌های قانونی توجه خواهد کرد

وقتی نشان خدمت برجام بر سینه فخر ایران نشست

تهران (پانا) - همان روز که در تالار اجلاس سران مراسم باشکوهی برای  قدرشناسی از افتخارآفرینان برجام برگزار شد، دکتر محسن فخری‌زاده نیز از رئیس‌جمهور روحانی مدال گرفت اما به دلیل رعایت حیطه‌بندی حفاظتی و امنیتی مربوط به آن شهید، هیچ‌کس تجلیل رییس‌جمهور را از او ندید. 

مواد «طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها» چیست؟

تهران (پانا) - نمایندگان در نوبت صبح و بعدازظهر نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی بعد از تصویب کلیات طرح دوفوریتی اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از منافع ملت ایران، مواد این طرح را بررسی و تصویب کردند.

واکنش وزارت کشور به طرح مجلس برای تقسیم سیستان‌وبلوچستان: غیرکارشناسی و چالش برانگیز است

تهران (پانا) - مدیرکل تقسیمات کشوری وزارت کشور با غیرکارشناسی و چالش برانگیز توصیف کردن طرح تقسیم استان سیستان و بلوچستان، گفت دولت برنامه‌ای برای تقسیم این استان و ایجاد استان‌های جدید ندارد.

قانون اساسی مهمترین آرمان‌های یک ملت را در خود جای داده است

تهران (پانا) - عضو حقوقدان شورای نگهبان گفت قانون اساسی مهمترین آرمان‌های یک ملت را در درون خود جای داده؛ به این صورت که مهمترین شاخص‌های حکمرانی در این نظام سیاسی کدامند و در این نظام سیاسی چه شاخص‌ها، اصول و قواعدی حاکم هستند.

«طلبکار» هستیم، بدهکارمان نکنید

اگر برجام باعث تحریم است، دلیل شش قطعنامه سازمان ملل در دولت‌های نهم و دهم چه بود؟/ چگونه نتیجه گرفته‌اند که خروج از برجام منجر به لغو تحریم می‌شود؟

خطر افراط در کمین کشور است

اگر خواهان قطع نفوذ دشمنان و شکست کامل آنان هستید، منافع جناحی را فدای مصالح عمومی و سربلندی کشور کنید

همه عناوین سیاسی