امروز: دوشنبه 30 مهر 1397 - 20:45 تبلیغات

رهبر انقلاب: مسئولان جز در موارد نظامی و امنیتی، هیچ رازی را از مردم پنهان نکنند

تهران (پانا) - رهبر معظم انقلاب اسلامی با بیان این نکته که شفافیت از آموخته‌های حضرت علی (ع) به امت اسلامی است، تاکید کردند که مسئولان جز در موارد نظامی، امنیتی و اموری که با دشمن مقابله داریم، باید شفاف باشند و هیچ رازی را از مردم پنهان نکنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی: گفت‌و‌گوی نخبگان تهران و واشنگتن دیپلماسی عمومی ایران را ارتقا می‌دهد

تهران (پانا) - عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت‌و‌گوهای برجامی میان ایران و آمریکا در سطح نخبگان و دانشگاهیان دو کشور را حائز اهمیت دانست و تاکید کرد که این گفت‌و‌گوها می‌تواند دیپلماسی عمومی جمهوری اسلامی را تقویت کند و در مسیر تضعیف حامیان منطقه‌ای دولت فعلی آمریکا گام بردارد.

بررسی غیرعلنی FATF در مجلس با حضور ظریف و عراقچی

تهران (پانا) - مجلس شورای اسلامی در نشستی غیرعلنی آخرین وضع لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم و سایر لوایح در ارتباط با گروه ویژه اقدام مالی را بررسی می‌کند.

جوابیه دبیرخانه شورای اطلاع رسانی به کیهان: نباید دچار خودتحریمی شویم

تهران (پانا) - درپی انتشار مطلبی تخریبی در روزنامه کیهان به بهانه نقد اظهارات محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس‌جمهوری و رئیس شورای اطلاع رسانی دولت در ارتباط با دفتر اتحادیه اروپا در تهران، دبیرخانه شورای اطلاع رسانی جوابیه‌ای را برای این روزنامه ارسال کرد که این روزنامه از انتشار آن خودداری کرد.

ادعای استعفای ظریف تکذیب شد

تهران (پانا) - روابط عمومی وزارت امور خارجه به ادعاهای منتشرشده در مورد استعفای محمدجواد ظریف ، وزیر امورخارجه، واکنش نشان داد.

نعمت احمدی:‌ ارسال لوایح مرتبط با FATF به مجمع تشخیص مغایر قانون اساسی است

تهران (پانا) - پس از کش و قوس‌های فراوان بین مجلس و دولت برای تصویب لوایح چهارگانه موسوم به FATF سرانجام آخرین آنها در نهم مهر به تصویب مجلس رسید اما شورای نگهبان حتی پس از استماع توضیحات نمایندگان دولت  آن را به هیات نظارت بر سیاست‌های کلی که زیرمجموعه محمع تشخیص مصلحت نظام  است، ارجاع داده است.

دلیل کاهش نقش اقتصادی معاون اول رئیس‌جمهوری در دولت دوازهم به روایت جهانگیری

تهران (پانا) - معاون اول رئیس‌جمهوری با تأکید بر اینکه بخش خصوصی باید میدان‌دار اصلی و موتور محرک اقتصاد ایران باشد تاکید کرد که هدف دولت بازگرداندن ثبات و آرامش به عرصه‌های مختلف به منظور ایجاد رفاه و امید در میان مردم و فراهم کردن فضای کار و تولید در میان بخش خصوصی و فعالان عرصه تولید و صنعت بوده است.

همه عناوین سیاسی