امروز: دوشنبه 18 اسفند 1399 - 04:05 تبلیغات

جهانگیری: «ظریف» طرحی را ارائه می‌دهد که از تحریم‌ها عبور می‌کنیم

طرح ظریف از طریق دیپلماسی ارائه خواهد شد/سیدمحمد خاتمی سرمایه ملی کشور است/به اصلاح‌طلبان گفتم، رئیس‌جمهور اصلاح‌طلب انتخاب نکردید، رئیس‌جمهوری انتخاب کردید که گره‌ها را از پیش روی کشور بردارد

عراقچی: راه بازگشت آمریکا به برجام، پایان دادن به تمامی تحریم‌ها است

تهران (پانا) - معاون سیاسی وزیر امور خارجه گفت اگر آمریکا در ادعای خود برای بازگشت به برجام جدی است، راه آن ساده است به توافقی که از آن خارج شده است، بازگردد و به تمامی تحریم‌ها علیه ایران خاتمه دهد.

قالیباف: از مسأله شناسی در حوزه زنان غفلت نشود

تهران (پانا) - رییس مجلس شورای اسلامی با تقبیح نگاه لااُبالی مدرن به زنان که زن را به سمت مرد شدن می‌برد و نیز رفتار متحجرانه با آنها که زن را در جامعه سرخورده می‌کند، گفت مسأله‌سازی‌ها نباید ما را از مسأله‌شناسی در حوزه زنان و به دنبال آن قانونگذاری در این حوزه دور کند.

امواج مخرب و بدبینانه به جامعه فرستاده نشود

باید همه قوا برای مدیریت بهتر کشور همصدا باشند/از اقدامات و سخنانی که امنیت و اعتماد اجتماعی را خدشه‌دار می‌کند، پرهیز شود/ وزارت صمت موظف به برنامه‌ریزی برای کاهش قیمت‌ها شد

ترکیب هیات‌های نظارت انتخابات در شهرستان‌های استان تهران نهایی شد

تهران (پانا) - رییس هیات عالی نظارت بر انتخابات ششمین دوره انتخابات شورای شهر و روستای استان تهران از نهایی شدن تشکیل هیات‌های نظارت در شهرستان‌های استان تهران و صدور احکام اعضای این هیات‌ها خبر داد.

ربیعی: آموزش و توانمندسازی راهکار مناسب و قطعی فقرزدایی است

تهران (پانا) - دستیار ارتباطات اجتماعی رییس جمهوری و سخنگوی دولت، آموزش و توانمندسازی را راهکار مناسب و قطعی فقرزدایی برشمرد و گفت از سال ۹۲ به بعد با تغییر شکل بنیادی، موضوع کارآفرینی اجتماعی، اشتغال روستایی و اشتغال خرد، کوچک و متوسط مورد توجه قرار گرفته است.

دلیل انحلال جمعیت امام علی چه بود؟

تهران (پانا) - معاون مشارکت‌های سازمان امور اجتماعی وزارت کشور گفت جمعیت امام‌علی (ع) به دلیل انحراف از اساسنامه و عدم تمکین به تذکرات وزارت کشور منحل شد.

علی لاریجانی: اگر جهانگیری در انتخابات 1400 کاندیدا شود، من نمی‌آیم

تهران (پانا) - پیگیری یک رسانه از نزدیکان علی لاریجانی از این حکایت دارد که او اگرچه هنوز به تصمیم قطعی درباره انتخابات نرسیده اما ظاهرا در جمعی گفته که «در صورت کاندیداتوری آقای اسحاق جهانگیری، وارد رقابت انتخابات ریاست‌جمهوری نمی‌شود.»

همه عناوین سیاسی