امروز: یکشنبه 28 مهر 1398 - 13:18 تبلیغات

پارلمان و دستگاه قضا؛ در مسیر گسترش ارتباط

مساله ارتباط موثر و سازنده برای حل مسائل و مشکلات موجود در کشور بین قوای قضائیه، مقننه و مجریه در جمهوری اسلامی بارها و بارها از سوی امام راحل و همچنین رهبری انقلاب اسلامی مطرح شده است. بزرگان جمهوری اسلامی با یادآوری اصل تفکیک قوا که در قانون اساسی نیز به آن اشاره شده است، بازهم معتقدند که مسائل ایران تنها زمانی حل می‌شود که روسای قوا بتوانند به دور از جنجال‌های عالم سیاست با یکدیگر تعامل داشته و به اتفاق نظر دست یابند.

پیام روحانی به رئیس‌جمهوری عراق: اربعین تجلی همبستگی است

تهران (پانا) - رئیس‌جمهوری ایران در پیامی به رئیس‌جمهوری و نخست وزیر عراق، با قدردانی از تلاش همه مردم، مسئولان، علما و به‌ویژه مقام مرجعیت برای تامین امنیت کامل و میهمان‌نوازی از زائران اربعین حسینی، اربعین را معجزه ماندگار تاریخ و قوی‌ترین رسانه برای معرفی فرهنگ حسینی و قیام عاشورایی دانست.

تبریک فرمانده سپاه در پی دستگیری مدیرکانال تلگرامی آمدنیوز

تهران (پانا) - فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی دستگیری سرشبکه کانال تلگرامی را عمل و اقدامی اطلاعاتی در طراز جهانی توصیف کرد که یکی از کورسوهای جنگ روانی دشمن در ناامن‌سازی ذهنی و راه‌اندازی آشوب‌های خیابانی، اختلاف‌افکنی مابین نخبگان و مسئولان، ترویج بدبینی و ناامیدی در مردم را خاموش کرد.

جهانگیری: ایران برای رفع مشکلات راهپیمایی اربعین از هیچ اقدامی دریغ نخواهد کرد

تهران (پانا) - معاون اول رئیس‌جمهوری با اشاره به روابط مستحکم دو کشور و دو ملت ایران و عراق، بر نقش مراسم معنوی راهپیمایی اربعین در افزایش تفاهم و دوستی دو کشور تأکید کرد و حضور میلیون‌ها عاشق امام حسین (ع) از مذاهب و ادیان و کشورهای مختلف در یک مقطع زمانی کوتاه را نمایش دوستی، همبستگی و اتحاد دنیای اسلام دانست.

پیاده روی جاماندگان اربعین در تهران

تهران (پانا) - پیاده روی جاماندگان اربعین به روال سال های گذشته از مبادی ومسیرهای تعیین شده به مقصد حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (س) از صبح امروز (شنبه) در تهران آغاز شد.

همه عناوین سیاسی