دهمین دوره انتخابات مجلس دانش آموزی و شورای دانش آموزی استان بوشهر برگزار شد
پانا(بوشهر)_با حضور منتخبین دانش آموزان شهرستانها و مناطق استان بوشهر دهمین دوره انتخابات مجلس دانش آموزی و شورای دانش آموزی استان با حضور ناظر کشوری در سالن کانون فرهنگی تربیتی کوثر شهرستان بوشهر برگزار شد .
محمود حسنی توابع رئیس سازمان دانش آموزی استان بوشهر شوراهای دانش آموزی و مجلس دانش آموزی را بستری برای حضور موثر دانش آموزان در عرصه های سیاسی و اجتماعی در آینده عنوان کرد و اظهار داشت : شوراهای دانش آموزی بازوی اجرایی مدارس هستند و مدیران و مربیان از شوراها در فعالیت های دانش آموزی بهره ببرند .
رئیس سازمان دانش آموزی استان بوشهر گفت: در انتخابات مجمع عمومی که با حضور 120 نفر از اعضای شوراهای دانش آموزی تشکیل می شود، 7 دانش آموز پسر و 7 دانش آموز دختر با آرا اعضا مجمع به عنوان اعضا شورای دانش آموزی استان انتخاب می شوند
محمودحسنی تصریح نمود : هیات رئیسه 6 نفره این شورا، به عنوان مشاور مدیرکل آموزش و پرورش استان نیز منصوب می شوند.
او گفت : 14 عضو شورای دانش آموزی استان و 36 رئیس شورای دانش آموزی شهرستان ها و مناطق، نخستین پارلمان دانش آموزی ( مجمع مشورتی) را تشکیل می دهند.
حسنی توابع اضافه کرد: همچنین در این مجمع، 2 نماینده استان در مجلس دانش آموزی نیز انتخاب می شوند.
در پایان پس از رای گیری :
نماینده منتخب استان بوشهر در دهمین دوره مجلس دانش آموزی
بردیا صغیری پایه دهم از بوشهر مدرسه شاهد با 12 رای و کیمیا غلامی پایه تحصیلی دهم مدرسه نمونه دولتی گناوه با 12 رای منتخب استان بوشهرشدند .
اسامی اعضای دهمین دوره شوراهای دانش آموزی استان بوشهر پسران نیز به ترتیب آراء
1- امیر اسکندر اسکندری پایه تحصیلی یازدهم از کنگان رئیس
2- بردیا صغیری پایه دهم بوشهر نایب رئیس
3- محمد قاسمی پایه نهم دشتستان منشی
4- محمد رضا تنو پایه نهم دیر عضو شورا
5 - ابوالفضل زارعی پایه نهم دشتستان عضو شورا
6- علیرضا حاجی پور پایه دهم آب پخش عضو شورا
7- مهدی سازگار پایه دهم شبانکاره عضو شورا
8- علی ایرج پور پایه دهم از سعدآباد علی البدل
9- حمید رضا بیژنی پایه دهم از گناوه علی البدل
اسامی اعضای دهمین دوره شوراهای دانش آموزی استان بوشهردختران به ترتیب آراء
1- کیمیا غلامی پایه تحصیلی دهم از گناوه رئیس
2- فاطمه گرمسیری پایه نهم دشتستان نایب رئیس
3- ریحانه دشتی فرد پایه دهم بوشهر منشی
4- حنانه صمصامی منفرد پایه نهم از جم عضو شورا
5- مهتاب بوستانی پایه دهم از دشتستان عضو شورا
6- آناهیتا ابوالفتحی پایه دهم دشتستان عضو شورا
7- شقایق صداقت پایه دهم از تنگستان عضو شورا
8- سارا یگانه پایه دهم از کنگان علی البدل
9 نرجس خواجه گیری پایه دهم از گناوه علی البدل
انتخاب شدند .
ارسال دیدگاه