امروز: چهارشنبه 22 مرداد 1399 - 02:49 تبلیغات

"تق! تق! تق!... کرونا هستم!" برخوردار از ۴۵ داستان واقعه گرا و حادثه پردازانه است 

تهران ( پانا) - من با تحقیق و دقیق شدن روی حوادث مرتبط با کرونا، مجموعه ای از 45 رخداد واقعی و مستند را جمع آوری کنم و با تزریق عناصر داستانی به این اتفاقات، داستان کوتاه های واقع گرا را پدید بیاورم .

فهرست نویسی منابع و مستندات به صورت آنلاین در اختیار کاربران قرار گرفته است

تهران (پانا) - مدیرکل پردازش و سازماندهی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران از وجود رکوردهای فهرست نویسی منابع کتابی و غیر کتابی در بانک کتابشناسی و رکوردهای مستندسازی در بانک مستندات به صورت آنلاین در سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران خبر داد و تاکید کرد که مجموع منابع و مستندات در اختیار کاربران داخل و خارج از سازمان قرار گرفته است.

محمود پوروهاب: تداوم جایزه کتاب ماه و سال کانون ضروری است

تهران (پانا) - محمود پوروهاب شاعر و نویسنده کودک و نوجوان، سخت‌گیری در انتخاب آثار و در نظر گرفتن عوامل مختلف برای معرفی آثار برتر جایزه کتاب ماه و سال کانون پرورش فکری را اقدامی ارزشمند دانست که در پیشرفت ادبیات کودک و نوجوان مؤثر است.

آنتونیو باندراس کرونایی شد

تهران (پانا) - آنتونیو باندراس اعلام کرده در روز دوشنبه که تولد ۶۰ سالگی‌اش بوده، نتیجه تست کووید-۱۹ او مثبت شده است.

رضا صادقی کرونا را شکست داد

تهران (پانا) - رضا صادقی با به اشتراک گذاشتن تصویری از نتیجه منفی تست کرونایش در اینستاگرام، از دلیلِ غیبت چند هفته‌ای خود در فضای مجازی پرده برداشت.

جاوید شفیعی «ای جان» را خواند

تهران (پانا) - جاوید شفیعی خواننده موسیقی ایرانی دومین قطعه رسمی خود با نام «ای جان» را با همکاری علی بحرینی و میلاد اکبری منتشر کرد.

آغاز هفته سوم نمایش اینترنتی «چهار ایده، چهار فیلم» از 23مردادماه

تهان (پانا) - سومین هفته نمایش اینترنتی گزیده فیلم‌های کوتاه انجمن سینمای جوانان ایران با عنوان «چهار ایده، چهار فیلم» با نمایش فیلم‌‌های «چشم آبی»، «آرداک»، «ایوب»، «سیندرلا» از 23 مرداد آغاز می‌شود.