امروز: شنبه 2 شهریور 1398 - 14:08 تبلیغات

نگار اسکندرفر: جشنواره فیلم مستقل خورشید به جوانان هنرمند میدان می دهد

تهران (پانا) - نگار اسکندرفر مدیر موسسه فرهنگی هنری کارنامه و عضو شورای سیاستگذاری جشنواره فیلم مستقل خورشید معتقد است، سینمای مستقل سینمایی است که به لحاظ اقتصادی به دولت وابسته نیست و اگر حمایتی از فیلم کوتاه می شود، حداقلی است و آن هم با شرایط ویژه ای دریافت می شود. ضمن این که با تغییر مدیریت این انتخاب ها در حمایت از آثار تغییر می کند و ما هیچ وقت سیاست کاملا مشخصی در حمایت از سینمای مستقل شاهد نبوده ایم.

جهانگیری: در کارگردانی «در کنار هم2» به مدیوم تلویزیون پایبند بودم

تهران (پانا) - داریوش جهانگیری کارگردان «در کنار هم2» که مراحل تصویربرداری خود را می گذراند، درباره شیوه کارگردانی اش در این سریال تلویزیونی می گوید، در این سریال سعی کرده است هم به مدیوم تلویزیون پایبند باشد و هم از فرم خطی و یکدست فاصله بگیرد.

اولین تیزر «آواز قو» منتشر شد

تهران (پانا) - تیزر نمایش «آواز قو» به کارگردانی پریزاد سیف که از ۱۰ شهریور در سالن ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر به صحنه می‌رود، منتشر شد.

سیگنال‌های لبخند مهران مدیری و عادل فردوسی‌پور برای تلویزیون

تهران (پانا) - فاصله گرفتن دوباره مهران مدیری از تلویزیون با ساخت سریال ویدئویی «هیولا»، هرچند مقطعی و گذرا به نظر می رسید، با اقدام او به برپایی یک «شب نشینی» در شبکه نمایش خانگی به جای شرکت در «دورهمی» صدا و سیما، حالا با انتشار نقل قولی از او وارد فاز تازه ای شده است.

جیمز باند 25 رسما نامگذاری شد

تهران (پانا) – پس از انتظاری طولانی، سرانجام عنوان فیلم جیمز باند 25 اعلام شد. احتمالا این آخرین حضور دنیل کریگ در نقش مامور 007 خواهد بود.