امروز: یکشنبه 6 بهمن 1398 - 03:25 تبلیغات

انتشار کلید آزمون دستیاری فوق تخصصی پزشکی

تهران (پانا) - کلید اولیه سئوالات و دفترچه آزمون سی و هفتمین دوره پذیرش دستیار رشته‌های فوق تخصصی بالینی پزشکی که روز پنجشنبه ۳ بهمن ۹۸ برگزار شد از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir در دسترس داوطلبان قرار گرفت.

تداوم بارش‌ها در کشور

تهران (پانا)- مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی می‌گوید با ادامه فعالیت سامانه بارشی امروز در مناطقی از شرق و جنوب شرق کشور بارش باران گاهی با رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

بارش برف و کاهش دمای هوا در اردبیل

اردبیل (پانا) - مدیرکل هواشناسی اردبیل گفت: آغاز وزش باد‌های تند تا نسبتاً شدید و آغاز بارش برف از ظهر جمعه دمای هوا را بین ۶ تا ۸ درجه سلسیوس کاهش خواهد داد.

ورود سامانه بارشی جدید به کشور از فردا

تهران (پانا) - طبق اعلام سازمان هواشناسی از اوایل وقت فردا جمعه چهارم بهمن ماه سامانه بارشی جدیدی از غرب وارد کشور می‌شود و ابتدا شمال غرب و غرب کشور را در برمی‌گیرد و بارش‌ها طی روزهای آتی در نقاط کشور ادامه دارد.

آماده‌باش راهداران در ۱۴ استان برفی کشور

تهران (پانا) - سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام کرد با ورود سامانه بارشی به کشور، راهداران برای انجام عملیات راهداری زمستانی در ۱۴ استان کشور آماده باش و مشغول نمک‌پاشی و برف‌روبی هستند.

پیش بینی بارش برف در لرستان

خرم آباد (پانا)مدیرکل هواشناسی لرستان گفت: بارش برف، بارندگی و رعد و برق از امروز (چهارشنبه) در تمامی نقاط استان پیش بینی می شود.

تداوم فعالیت سامانه بارشی در کشور تا روز جمعه؛بارش برف در محورهای 9 استان

تهران (پانا) - مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به این که فعالیت سامانه بارشی در کشور تا روز جمعه (چهارم بهمن ماه) ادامه دارد، گفت این سامانه بارشی به تدریج طی صبح جمعه از کشور خارج می‌شود.

طرح زوج و فرد از اسفند ماه در شهر کرج اجرا می شود

کرج (پانا) - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج از اجرای طرح زوج و فرد در این شهر از پنجم تا بیست و نهم اسفند ماه با استفاده از سیستم های هوشمند و نظارت از طریق دوربین های مرکز کنترل ترافیک شهرداری کرج خبر داد.

بارش باران و برف در 12 استان

تهران (پانا) - رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا، آخرین وضع جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور را تشریح کرد.