امروز: یکشنبه 26 خرداد 1398 - 01:58 تبلیغات

فروش چک‌های مسروقه بلامحل

تهران (پانا) - رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری باند فروشندگان چک های بانکی مسروقه مجعول خبرداد.

هروئین افغانستان در راه اروپا؟

تهران (پانا) - «ما تحریم هستیم، افغانستان که تحریم نیست و ۴۲ کشور جهان ۱۹ سال است که در افغانستان هستند؛ ازجمله آمریکایی‌ها که ادعا می‌کنند میلیاردها دلار در افغانستان هزینه کرده‌اند. اگر نمی‌خواهند به ایران کمک کنند، به افغانستان کمک کنند و تولید مواد مخدر در افغانستان را کاهش دهند و زمین‌های زیر کشت را در این کشور معدوم کنند. چرا لابراتوارهای تولید مواد مخدر در این کشور را از بین نمی‌برید؟ به ما کمک نکنید، به خاطر خودتان به افغانستان کمک کنید.»

دانشمند ایرانی بعد از ۹ ماه بازداشت در آمریکا همچنان بلاتکلیف است

تهران (پانا) - دکتر مسعود سلیمانی دانشمند ایرانی و استاد دانشگاه تربیت مدرس بعد از گذشت بیش از ۹ ماه از بازداشت در زندان‌های آمریکا، همچنان در سایه سکوت معنادار رسانه‌های خارجی و فعالان حقوق بشر در وضع بلاتکلیفی قرار دارد.

آزادی بعد از بیان دانشجویان در کرسی‌های آزاداندیشی را تضمین می‌کنیم

تهران (پانا) - رئیس نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌ها گفت:‌ زمانی که مقام معظم رهبری بر کرسی‌‎های آزاداندیشی تاکید دارند، ما حمایت از کرسی‌ها و عزیزانی که در این کرسی‎ها به بیان مطالب خود می‌پردازند را وظیفه خود می‌دانیم.

تجزیه فیلتر سیگار در طبیعت تا ۳۶ ماه طول می‌کشد

تهران (پانا) - ممکن است تصور عموم مردم از تاثیرات منفی سیگار تنها آثار سوء بر سلامت انسان‌ها باشد اما سیگار تاثیرات به شدت مخربی برای محیط زیست دارد و به گفته رئیس اداره محیط زیست انسانی استان تهران، تجزیه ته سیگار (فیلتر سیگار) در آب‌های شیرین ۳۶ ماه طول می‌کشد.

ثبت‌احوال در انتظار تولید انبوه بدنه کارت ملی هوشمند

تهران (پانا) - سخنگوی سازمان ثبت‌احوال گفت در انتظار تولید انبوه بدنه کارت ملی هوشمند از سوی چاپخانه دولتی هستیم و هرزمان که این کارت‌ها تولید شود، ثبت‌احوال این آمادگی را دارد که کارت‌های ملی هوشمند متقاضیان را صادر کند.

سارق بیمارستان رجایی دستگیر شد

تهران (پانا) - فرمانده یگان انتظامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور از دستگیری یک سارق سابقه دار حین سرقت گوشی شهروندان در بیمارستان رجایی خبر داد.

شیوع بالای فشار خون در کشور

تهران (پانا) - معاون آموزشی و پژوهشی سازمان نظام پزشکی کشور، با تاکید بر اهمیت کنترل فشار خون در کشور، گفت به نظر می‌رسد در ایران میزان شیوع فشار خون نسبت به متوسط جهانی آن، بالاتر است.

ابتکار: تحقق عدالت جنسیتی از محورهای کلیدی معاونت امور زنان است

تبریز (پانا) –- معاون رئیس جمهوری در امور زنان تحقق عدالت جنسیتی را از محورهای کلیدی معاونت امور زنان دولت عنوان کرد و گفت در برنامه ششم توسعه، محور عدالت جنسیتی به خوبی مورد توجه قرار گرفته و ریاست محترم جمهوری نیز به این موضوع توجه ویژه‌ای دارند.

سرپرست اداره کل حریم تهران: حدود ۳۰ روستا از حریم تهران عبور کرده و به پایتخت منتقل شده است

تهران (پانا) - سرپرست اداره کل حریم تهران با بیان اینکه مدیریت‌های شهری گذشته برای حفظ حریم تهران به خوبی عمل نکرده‌اند، گفت در سال‌های گذشته حدود ۳۰ روستا از حریم تهران عبور کرده و به تهران منتقل شده است.

افتتاح آزمایشگاه مجهز زبان‌شناسی در پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی

تهران (پانا) - روز چهارشنبه، ۲۲ خردادماه ۱۳۹۸ در حاشیۀ همایش سراسری «برنامه ریزی زبان در ایران» با حضور دکتر مسعود برومند و سایر استادان برجستۀ رشتۀ زبان‌شناسی آزمایشگاه مجهز زبان‌شناسی در پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی افتتاح شد.

رئیسی: خود را از فرصت کم‌نظیر ارتباط با مردم در فضای مجازی محروم نکنیم

تهران (پانا) - رئیس قوه قضائیه در فراخوانی برای مشارکت‌جویی مردم و نخبگان در روند تحولات دستگاه قضایی اعلام کرد آسیب‌های فضای مجازی نباید موجب شود که خود را از فرصت کم‌نظیر ارتباط با مردم محروم شود.