امروز: سه شنبه 1 مهر 1399 - 14:37 تبلیغات

مدیرکل ورزش و جوانان یزد: شمار ورزشکار شهید شناسایی شده استان به 400 نفر رسید

یزد (پانا) _ مدیرکل ورزش و جوانان یزد گفت: تاکنون ۴۰۰ ورزشکار شهید رشته‌های مختلف ورزشی با همکاری هیات‌ها و نیروی مقاومت بسیج در شهرستان ها و روستاهای استان شنایایی شده اند که این کار فرهنگی و ارزشی ادامه دارد.

سروش شرافت دانش آموز یزدی رتبه ۵ کنکور سراسری ریاضی سال ۹۹ را کسب کرد

یزد (پانا) - سروش شرافت متولد بیست و ششم تیر سال ۱۳۸۱ دانش آموز آموزشگاه استعدادهای درخشان شهید صدوقی از یزد توانست رتبه ۵ کنکور سراسری رشته ریاضی را از آن خود کند و به عنوان تنها رتبه تک رقمی در یزد شناخته شود.

سرگذشتی ماندگار از ایرانشهر ماندگار

یزد (پانا)_ دبیرستان ماندگار ایرانشهر به عنوان قدیمی ترین دبیرستان دولتی یزد همچون جواهری است در دل کویر سوزان که سر از خاک برآورده است تا سکویی برای اوج گرفتن جوانان این مرز و بوم باشد.

یزد ظرفیت های خوبی جهت پیشبرد اهداف اداره شهر دوستدار کودک دارد

یزد (پانا) - رئیس کمیته کودک و نوجوان شورای شهر یزد: شهر دوستدار کودک علاوه بر افزایش فعالیت فعالین در حوزه های کودک و نوجوان و زمینه های آموزشی و فرهنگی باعث ایجاد بستری برای زیستی سالم و بهتر در شهر را فراهم میکند.

تاریخچه سینما در ایران

یزد (پانا)_ مظفرالدین شاه در سال 1279 هجری خورشیدی برای اولین بار دستگاه سینماتوگراف را وارد ایران کرد. این امر سرآغازی برای سینمای ایران بود.

نشست توسعه شهرستان یزد

نشست توسعه شهرستان یزد پنج شنبه بیستم شهریور ماه با حضور مدیرکل استان در فرمانداری یزد برگزار شد .

برداشت 357 میلیون مترمکعب مازاد بر آب زیرزمینی در یزد

یزد (پانا) - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد با اشاره به برداشت 357 میلیون مترمکعب مازاد برآب قابل برنامه ریزی زیرزمینی در یزد، عنوان کرد با مدیریت برداشت در چارچوب برنامه سازگاری با کم آبی، این امید وجود دارد که پس از 5 سال آبخوان های استان، روند بازسازی و پایداری را در پیش گیرند.

حمایت از مدیران جسور، پرکار و دلسوز در عرصه تولید در اولویت دستگاه قضا قرار دارد

یزد (پانا) - رئیس کل دادگستری استان یزد با بیان اینکه حمایت از تولید با سخن و سخنرانی محقق نمی شود گفت حمایت از مدیران جسور و دلسوز در عرصه تولید بالاخص در شرایط تحریم ظالمانه دشمنان در اولویت دستگاه قضا قرار دارد.

حضور مدیرکل راهداری و حمل و نقل در نشست توسعه شهرستان یزد

یزد(پانا) - مدیر کل راهداری و حمل و نقل استان یزد: با اولویتی که در شورای ترافیک استان با نمایندگی راهداری و حمل و نقل و اعضای کمیته فنی شورا و پلیس‌راه بیان می‌کنیم، اولویت اول با نقاطی می باشد که دارای حساسیت بیشتری هستند و احتمال تصادف بیشتر میباشد و اولویت دوم برای سال بعد می باشد اولین علت موکول کردن اولویت دوم به سال بعد کمبود اعتبار و تغییرات قیمتی در مصالح مورد نیاز می باشد.