امروز: سه شنبه 30 بهمن 1397 - 04:46 تبلیغات

برپایی جشنواره بومی محلی در سازمان دانش آموزی استان همدان

همدان (پانا) - جشنواره بومی محلی سازمان دانش آموزی استان همدان صبح امروز با حضور مدیرکل و معاون پرورشی آموزش و پرورش استان، رئیس سازمان دانش آموزی و کارشناسان و معاونان پرورشی شهرستان‌ها و مناطق در محل سازمان برگزار شد.

بازدید مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان از غرفه‌های جشنواره بومی محلی سازمان دانش‌آموزی

همدان (پانا) - صبح امروز مدیرکل و معاون پرورشی آموزش و پرورش استان، رئیس سازمان دانش آموزی و جمعی از مسئولان آموزش و پرورش مناطق و شهرستان‌ها از غرفه‌های جشنواره بومی محلی سازمان دانش‌آموزی که در آن صنایع دستی ، هنرها و غذاهای سنتی دانش آموزان پیشتاز مناطق 19 گانه به نمایش گذاشته شده بود، بازدید کردند.

حضور پیشتازان در جشنواره بومی و محلی سازمان دانش‌آموزی استان همدان

همدان (پانا) - دانش‌آموزان پیشتاز منتخب مناطق 19 گانه در مرحله استانی جشنواره بومی محلی سازمان دانش‌آموزی حضور پیدا کردند. در این جشنواره به هر شهرستان یک غرفه برای نمایش صنایع دستی و غذاهای سنتی آن شهرستان اختصاص داده شد و در اختتامیه مراسم رئیس سازمان دانش آموزی از زحمات دانش آموزان و مربیان شرکت کننده تقدیر و تشکر کرد.

آموزش مهارت های زندگی و کار گروهی فلسفه وجودی سازمان دانش آموزی

همدان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان در جشنواره بومی محلی سازمان دانش آموزی استان که صبح امروز در محل سازمان برگزار شد هدف اصلی تعلیم و تربیت را ایجاد زمینه و بستر مناسب برای پرورش استعدادها و افزایش فعالیت های گروهی عنوان کرد.

عدم انگیزه دانشجویان ، نداشتن تصویر روشن از آینده شغلی

همدان (پانا) - دبیر انجمن علمی صنایع غذایی دانشگاه پیام نور مرکز همدان و نایب دبیر اتحادیه علوم دامی و صنایع غذایی ایران اشتیاق، پشتکار، هدفمند بودن، جسارت در کسب تجربه های جدید و استفاده از تمامی امکانات در دسترس را از عوامل رسیدن به موفقیت برشمرد و رسالت فعالیت خود در سطح دانشگاه را تشویق سایر دانشجویان و ایجاد انگیزه در آن ها برای کسب تجربه با شرکت در فعالیت های دانشگاهی معرفی کرد.

حواسمان به نسل چهارم انقلاب باشد

همدان (پانا) - نماینده ولی فقیه در استان ظهر امروز در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن دعوت مردم به رعایت تقوا، تقوایی که از روی آگاهی باشد را رها بخش انسان از بدبختی ها بیان کرد.

مراسم بزرگداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب در هنرستان دخترانه شهید پیرو همدان

همدان (پانا) - به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، مسئولان هنرستان دخترانه شهید پیرو اقدام به برگزاری برنامه‌ها و مراسم مختلف از جمله حضور دانش‌آموزان در گلزار شهدا و تجدید بیعت با شهدای انقلاب و دفاع مقدس، طرح صبحانه سالم در مدرسه و تجلیل از دانش آموزان برتر در حوزه های تحصیلی، مذهبی ، ورزشی و فرهنگی و هنری در این مدرسه برگزار شد.

برای چهلمین بار، روسیاهی به زغال ماند

همدان (پانا) - مراسم باشکوه راهپیمایی به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی درشهر همدان با حضور سید احمد خاتمی، عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری برگزار شد.