امروز: دوشنبه 13 مرداد 1399 - 14:20 تبلیغات

مطبوعات همدان عزادار شد

همدان (پانا) - ویروس منحوس کرونا این بار یکی از بهترین اصحاب رسانه ای استان همدان را با خود برد.

اختصاص فصلی از کتاب «بازی‌های رایانه ای-فرصت‌ها-آسیب‌ها» به چگونگی بهره‌مندی آموزش و پرورش از بازی های رایانه ای

همدان (پانا) - مینا بروجردی نویسنده کتاب «بازی‌های رایانه ای-فرصت‌ها-آسیب‌ها» از اختصاص فصلی از این کتاب به مزایا و مضرات بازی‌های رایانه ای برای دانش آموزان و چگونگی بهره‌مندی آموزش و پرورش از این بازی ها خبرداد.

«استودیو الفبا» محل انعکاس دستاوردهای آموزش و پرورش استان همدان است

همدان (پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش استان همدان عنوان کرد انعکاس دستاوردهای آموزش و پرورش، تقویت تعامل دستگاه تعلیم و تربیت استان با رسانه ها، تولید محتواهای آموزشی و مستندسازی فعالیت های دستگاه تعلیم و تربیت از جمله اهداف راه اندازی استودیو الفبا بوده است.

اختیاری بودن و استفاده از لباس فرم سال گذشته توسط مدارس رعایت شود

همدان (پانا) - با توجه به مشکلات اقتصادی ناشی از بیماری کرونا و تعطیلی چند ماهه مدارس و قابل استفاده بودن لباس فرم سال گذشته، مدیران مدرسه و شورای مدرسه از تحمیل خرید و تهیه لباس فرم جدید به اولیا خودداری کنند و حق اختیار برای استفاده از لباس فرم برای والدین رعایت شود.

برگزاری کارگاه های مجازی سلول های بنیادین برای دانش آموزان شرکت کننده در جشنواره های ملی

همدان (پانا) - معاون آموزش متوسطه استان همدان از برگزاری کارگاه های مجازی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی پژوهش سراهای دانش آموزی برای دانش آموزان شرکت کننده در مسابقات و جشنواره های ملی خبر داد.

امسال  ۷۵ کودک همدانی به کرونا مبتلا شدند

همدان (پانا) - مدیر بیمارستان بعثت همدان اعلام کرد امسال  ۷۵ کودک این شهرستان به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شدند که از این تعداد ۶۰ نفر ترخیص شدند و ۱۳ نفر بستری و ۲ نفر فوت کرده اند.