امروز: شنبه 26 مرداد 1398 - 19:10 تبلیغات

خبرنگار نباید از دایره اخلاق خارج شود

اراک(پانا)- حسن قمری فرماندار شهرستان محلات با گرامیداشت یاد و خاطره شهید خبرنگار صارمی و تبریک روز خبرنگار گفت: نیاز امروز کشور وحدت و انسجام است که حوزه خبر و خبرنگاری نیز در این زمینه نقش موثری ایفا می کنند.

اعزام دانش آموزان پیشتاز استان مرکزی به اردوی ملی تشکیلات دانش آموزی

اراک(پانا)- رئیس سازمان دانش آموزی استان مرکزی از اعزام دانش آموزان عضو تشکیلات دانش آموزی پیشتازان، در قالب گروه 42 نفره دانش آموزان پیشتاز دختر و یک گروه 42 نفره از دانش آموزان پیشتاز پسر به اردوی ملی تشکیلات دانش آموزی خبرداد.

تقویت رویکرد آموزشی این دوره از رقابت ها با برگزاری 2 کارگاه آموزشی ویژه شرکت کنندگان

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی در نشست خبری رقابت های علمی تخصصی معلمان تربیت بدنی مرد سراسر کشور در اراک، از تقویت رویکرد آموزشی این دوره از رقابت ها با برگزاری 2 کارگاه آموزشی ویژه شرکت کنندگان خبر داد.

درخشش هنرجویان استان مرکزی در سیزدهمین دوره جشنواره مهارت های هنری هنرستان های کاردانش کشور

اراک(پانا)- در سیزدهمین دوره جشنواره مهارت های هنری هنرستان های کاردانش کشور که به میزبانی استان قم برگزار شد، 2 تن از هنرجویان استان مرکزی موفق به کسب رتبه های برتر این رقابت ها شدند.

تابستانی داغ با فصل رویش

اراک(پانا)- سرپرست اتحادیه استان در جمع اصحاب رسانه با اشاره به اهمیت برنامه ریزی در ایام اوقات فراغت دانش آموزان گفت: 120 برنامه ویژه ایام اوقات فراغت دانش آموزان در فصل تابستان در استان مرکزی با عنوان فصل رویش برگزار می شود.