امروز: یکشنبه 30 دی 1397 - 20:18 تبلیغات

استاندار مازندران: دسته‌بندی سیاسی و قبیله‌ای وارد شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های استان نشود

ساری (پانا) - استاندار مازندران با اعلام اینکه برای تشکیلات شورای روابط عمومی احترام قائلم، تأکید کرد که نباید دسته‌بندی سیاسی و باندی و قبیله‌ای در شورا شکل بگیرد.

راه رسیدن به حیات طیبه تعلیم‌وتربیت تمام‌ساحتی با رویکرد مهارت‌آموزی است

ساری (پانا) - معاون وزیر آموزش‌وپرورش مهم‌ترین استراتژی امروز آموزش‌وپرورش را تحقق سند تحول بنیادین برای دست‌یابی به خیات طیبه دانست و تأکید کرد که مهم‌ترین راهبرد آن نیز تعلیم و تربیت تمام‌ساحتی با رویکرد مهارت‌آموزی است.

مفاهیم حوزه بهداشت روان باید در سطح مدارس نهادینه شود

ساری (پانا) - مدیرکل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش کار حوزه بهداشتروان را از حساسیت بالا برخوردار دانست که با توجه به الینکه جامعه با آن دست به گریبان است، مهم است که بتوانیم مفاهیم روانشناسی را در سطح مدارس و برای تعالی و تقویت و پویایی دانش‌آموزان به کار بریم.

مهم‌ترین اصل همیار مشاور آموزش حس مسئولیت‌پذیری و مشارکت‌جویی در دانش‌آموزان است

ساری (پانا) - مدیرکل آموزش‌وپرورش مازندران پرورش و ارتقای حس مسئولیت‌پذیری و مشارکت‌جویی را از مهم‌ترین اصول نزد دانش‌آموزان همیار مشاور برشمرد که در دوران برزرگسالی نیز نزد آنان نهادینه خواهد بود.

همیار مشاور تشکلی منسجم از درون مدرسه است

ساری (پانا) - مدیرکل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش تشکل همیار مشاور را تشکلی ساختارمند برای تربیت دانش‌آموزان مطلوب در نظام تعلیم و تربیت دانست که برای مواجهه با دنیای بزرگسالی آماده باشد.

مدیرکل اجتماعی استانداری مازندران: شاخه دانش‌آموزی سمن‌ها در استان فعال می‌شود

ساری (پانا) - مدیرکل اجتماعی استانداری مازندران با ضرروی دانستن استفاده از ظرفیت دانش آموزان در شاخه دانش‌آموزی سمن ها، آن را در تربیت نسلی مسئولیت پذیر و دغدغه‌مند به مسائل مختلف شهری، زیست محیطی و بهداشتی و اجتماعی موثر دانست.