امروز: جمعه 3 خرداد 1398 - 15:53 تبلیغات

تاکید بر صدور ابلاغ رایانه ای کارکنان آموزش و پرورش تا پایان خرداد ماه جاری

خرم آباد(پانا) - معاون پژوهش ، برنامه ریزی و منابع انسانی آموزش و پرورش لرستان گفت : ادارات نواحی /شهرستان ها و مناطق نسبت به صدور ابلاغ رایانه ای کلیه همکاران اداری و آموزشی تا قبل از 31 خرداد ماه 1398 اقدام نمایند.

برگزاری مرحله استانی و اختتامیه جشنواره نوجوان سالم در لرستان

خرم آباد(پانا) - اختتامیه هشتمین جشنواره نوجوان سالم با حضور مدیرکل آموزش و پرورش لرستان و سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری لرستان و جمعی دیگر از مسئولین به منظور تجلیل از برگزیدگان این جشنواره در سالن اجتماعات ناحیه ۲ خرم آباد برگزار شد .

اخذ ID Card شرط استمرار فعالیت مدیران مدارس برای سال تحصیلی آتی است

خرم آباد(پانا) - معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان لرستان شرط استمرار فعالیت مدیران مدارس برای سال تحصیلی آتی را به نقل از مشاور و جانشین وزیر در ستاد راهبردی مدرسه محوری، اخذ ID Card عنوان کرد.

فعالیت ۸۰۰ روحانی در مدارس لرستان

خرم آباد(پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش لرستان با اشاره به این‌که در حال حاضر ۸۰۰ روحانی مستقر در مدارس داریم، اظهار کرد: علاوه بر این ۹۵۰ فرهنگی غیر از روحانی در اقامه نماز مدارس حضور دارند.

آغاز بازسازی ۱۸ باب مدرسه تخریب شده از سیل در استان لرستان با مشارکت بانک پاسارگاد

خرم آباد(پانا) - طی توافقنامه بین مدیرعامل محترم بانک پاسارگاد، اداره کل آموزش و پرورش لرستان و اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان لرستان مقرر شد کار باز سازی و احداث ۱۸ آموزشگاه تخریبی با تعداد ۵۴ کلاس در مناطق سیلزده استان لرستان آغاز شود.