امروز: چهارشنبه 1 اسفند 1397 - 02:59 تبلیغات

خط آهن قزوین – رشت، گامی در جهت تحقق اهداف پیش بینی شده در نوستراک

بنا به زعم کارشناسان تحقق عینی نوستراک (کریدور شمال - جنوب) از طریق بندر انزلی زمینه انتقال ۲۰ میلیون تن کالا و ۱۰ میلیون نفر مسافر را در سال مهیا می کند که خود تحولی در اقتصاد، بازرگانی و گردشگری منطقه بویژه ایران به حساب می آید.

جعفرزاده ایمن آبادی: قیمت گوشت قرمز باید بر روی ۵۰ تا ۶۰ هزار تومان تثبیت شود

رشت(پانا) -نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس، گفت: وزیر جهاد کشاورزی در نشست امروز اعلام کرد که با واردات گوشت باید قیمت این محصول را در بازار بر روی هر کیلوگرم ۵۰ تا ۶۰ هزار تومان تثبیت کنیم.

شهرستان رودبار در ریل توسعه قرار دارد

رشت (پانا) -نماینده مردم رودبار در مجلس با بیان اینکه شهرستان رودبار در ریل توسعه قرار دارد، گفت: طی چند سال اخیر بیشترین اعتبارات و پروژه‌های ملی و استانی را در شهرستان رودبار داشتیم.

درخشیدن هنر صنایع دستی گیلان از جلوه های نمایشگاهی است

رشت (پانا) -رییس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: درخشیدن هنر دست و تعدد محصولات بومی محلی هنرمندان هنرهای سنتی و صنایع دستی گیلان یکی از مهم ترین جلوه های نمایشگاهی است و تجاری سازی و ایجاد نمایشگاه تخصصی در تهران گامی موثر در راستای توسعه این صنعت خواهد بود.

یکصد تن گوشت منجمد در گیلان توزیع می شود

رشت (پانا) - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گیلان از توزیع یکصد تن گوشت منجمد در استان برای تنظیم بازار شب عید خبر داد و گفت: سهمیه هر شهرستان بر اساس جمعیت تعیین خواهد شد.