امروز: دوشنبه 2 مهر 1397 - 03:36 تبلیغات

دانشگاه گیلان جزء 250 دانشگاه برتر جوان جهان

رشت(پانا)-رئیس دانشگاه گیلان با اشاره به موفقیت‌های دانشگاه در نظام‌های رتبه‌بندی بین المللی گفت: بر اساس آخرین رتبه بندی تایمز، دانشگاه گیلان جزء 250 دانشگاه برتر جوان دنیا است.

خیران به مدرسه سازی در آستارا بشتابند

رشت(پانا)-فرماندار بندر آستارا با اشاره به فرسودگی ساختمان برخی مدارس روستایی این شهرستان، خیران را به مشارکت با اداره آموزش و پرورش در ساخت مدارس جدید فراخواند.

ساز تشنه، نوای محرم در گیلان

رشت(پانا)-کرنا سازی است که بدون آب نمی نوازد و اگرچه سه هزار سال است این ساز بانگ کارزار و یاوردهی می نواخته، اما امروز حزنش را به عاشورای حسینی در این سو رسانده و نوای محرم در گیلان را می نوازد.

سوگواره بصیرت عاشورایی در بقاع متبرکه گیلان به اجرا درآمد

رشت(پانا)-همزمان با اولین روز از ماه محرم طرح سوگواره بصیرت عاشورایی با شعار شهادت افتخار ماست، با برگزاری مراسم های فرهنگی ویژه ماه های محرم و صفر از امروز (سه شنبه) در بقاع متبرکه و امام زادگان استان گیلان به اجرا درآمد.

بلیت سینما در گیلان نیم بها شد

رشت(پانا)-معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان اعلام کرد: فردا (چهارشنبه ) بمناسبت روز ملی سینما بلیت سینماها در استان همزمان با سراسر کشور نیم بهاست.

امسال یک هزار و 241 نفر در تالش باسواد می شوند

رشت(پانا)-رئیس نهضت سواد آموزی تالش گفت: سهم امسال این شهرستان در رفع بیسوادی، آموزش خواندن و نوشتن به یک هزار و 241 نفر است که با همکاری آموزشیاران و مدیران مدارس برای تحقق آن تلاش می کنیم.

فرهنگ زکات مستحبی در جامعه نهادینه شود

رشت(پانا)-نماینده ولی فقیه در استان گیلان زکات مستحبی را راهگشای مشکلات محرومان در جامعه دانست و گفت: فرهنگ زکات مستحبی با تلاش مبلغان دینی و رسانه‌ها در جامعه نهادینه شود.