امروز: چهارشنبه 30 مرداد 1398 - 06:35 تبلیغات

ضرورت پرهیز از تشریفات برنامه های هفته دولت در استان گلستان

گرگان (پانا)؛ معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری گلستان با تاکید بر ضرورت اطلاع رسانی دقیق و هوشمندانه عملکرد دستگاه ها بویژه در هفته دولت از تمام ارگان ها خواست که برنامه های این هفته را بدون زرق و برق و تشریفات برگزار کنند.

تبریک عید غدیر خم به کارمندان سیدو سادات اداره کل آموزش و پرورش

گرگان ( پانا ) - به مناسبت فرا رسیدن عید فرخنده غدیر خم پیشتازان سازمان دانش آموزی گلستان با پخش شیرینی بین کارکنان اداره کل آموزش و پرورش با تبریک به سیدها وسادات کارمند اداره کل ، این عید فرخنده را گرامی داشتند.

نتیجه آزمون تیزهوشان اعلام شد

گرگان (پانا)؛ حسین طاهری راد رئیس اداره استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان این اداره کل آموزش وپرورش استان گلستان در گفتگو با استودیو همکلاسی از اعلام نتایج آزمون مدارس سمپاد متوسطه دوم خبر داد.

تعمیر ۱۲۶ مدرسه در مناطق سیل‌زده گلستان/افتتاح ۱۶۰ کلاس درس تا قبل از مهرماه امسال

گرگان (پانا) - مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گلستان گفت: ۳۰۰ مدرسه استان در سیل اخیر دچار خسارت شده بود که تا کنون تعمیر ۱۲۶ مدرسه در مناطق سیل‌زده استان به اتمام رسیده و تلاش می‌کنیم بقیه این مدارس نیز تا قبل از مهرماه مرمت و تحویل آموزش و پرورش شود.

فراخوان اولویت های پژوهشی سال 99-98

گرگان (پانا) - قدرت الله نظری،معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان خبر داد: در راسـتای حـل مسائـل و چالش های پیش روی آموزش و پرورش اسـتان بر مبنای علمی،فراخوان اولویت های پژوهشی سال 99-98 اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان در 5 محور طراحی و به مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ها و موسسات و مراکز تحقیقاتی ارسال شده است.

گزارشی از سفر سرپرست وزارت آموزش و پرورش به استان گلستان

گلستان (پانا) - سیدجواد حسینی سرپرست وزارت آموزش و پرورش که روز دوشنبه برای افتتاح طرح کشوری اوقات فراغت در شهرستان سیل زده آق قلا به استان گلستان سفر کرده بود، ضمن شرکت در مراسم اعزام کاروان هدایای فرهنگیان به همکاران سیل زده این استان، در مراسم آغاز ساخت ۳ مدرسه در روستاهای سیل زده، در نمایشگاه اوقات فراغت دانش آموزان گلستان نیز شرکت کرد. سجاد قاسمی گزارش میدهد.