امروز: یکشنبه 2 آبان 1400 - 20:11 تبلیغات

آئین افتتاحیه چهلمین جشنواره مسابقات فرهنگی هنری فردا در سنندج برگزار شد

سنندج(پانا)- همزمان با سراسر کشور آئین نمادین افتتاحیه چهلمین جشنواره مسابقات فرهنگی هنری فردا با حضور معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش کردستان در دبیرستان شاهد شهیده سودابه احدی ناحیه یک سنندج برگزار شد.

مدارس کردستان بازگشایی و زنگ آغاز سال تحصیلی جدید در مدارس استان نواخته شد

سنندج(پانا)-همزمان با سراسر کشور مدارس کردستان بازگشایی و با حضور مسئولین استان ، آیین نمادین آغاز سال تحصیلی جدید در دبیرستان شهید نامدار مرادی ناحیه یک سنندج برگزار و زنگ مهر و مقاومت نواخته شد .

کسب 46 رتبه برتر کشوری توسط دانش‌آموزان استان در مسابقات فرهنگی و هنری

سنندج(پانا)- معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش کردستان اعلام کرد دانش‌آموزان استان در سی و نهمین جشنواره مسابقات فرهنگی و هنری فردا و دومین جشنواره کانون‌های فرهنگی تربیتی سراسر کشور موفق به کسب 46 مقام ارزشمند شدند.

راه‌یابی 5 نفر از دانش‌آموزان استان به مرحله نهایی المپیادهای علمی

سنندج(پانا)- معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کردستان گفت با اعلام نتایج مرحله دوم آزمون المپیادهای علمی دانش‌آموزان در سال 1400 تعداد پنج نفر از دانش‌آموزان استان موفق شدند به مرحله نهایی المپیاد راه یابند.

من امسال یک رای اولی هستم

سنندج(پانا) - یک دانش‌آموز رای اولی در سنندج می‌گوید امسال به‌عنوان یک رای اولی قصد دارد رأی خود را در دل سپید تاریخ این سرزمین ثبت کند.

مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، باعث اقتدار و تامین منافع ملی خواهد شد

سنندج(پانا)- مدیرکل آموزش و پرورش کردستان، انتخابات را یکی از دستاوردهای مهم نظام اسلامی عنوان کرد و با بیان اینکه حضور گسترده مردم در انتخابات باعث اقتدار و تامین منافع ملی خواهد شد، گفت فرهنگیان همواره با مشارکت بالای خود در انتخابات نقش‌آفرین هستند.