امروز: جمعه 3 خرداد 1398 - 16:58 تبلیغات

نماینده ولی فقیه در کردستان : یکی از رسالت آموزش و پرورش عمق بخشی و مانوس کردن دانش آموزان با قرآن کریم و نماز است

سنندج(پانا)-نماینده ولی فقیه در کردستان یکی از رسالت های آموزش و پرورش را عمق بخشی و مانوس کردن دانش آموزان با قرآن کریم و نماز عنوان کرد و گفت: اگر فرهنگ اقامه نماز در مدارس حاکم و عشق به نماز در دانش آموزان نهادینه شود، حلاوت و لذت عبادت ایجاد و با رغبت نماز را اقامه می کنند .

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش کردستان : 60 نمازخانه در مدارس استان تاسیس و تجهیز شد

سنندج (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش کردستان در اولین نشست شورای توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز، از تاسیس و تجهیز 60 نمازخانه در مدارس سطح استان در طول سال تحصیلی جاری خبر داد.

نوزدهمین کلنگ مدرسه خیر‌ساز شهرستان دیواندره در روستای مران سفلی زمین زده شد

دیواندره (پانا) - با حضور فرماندار، مدیر آموزش و پرورش، جمعی از مسئولان و اهالی روستای مران سفلی شهرستان دیواندره و همچنین خانم دارابی، خیر این دبستان در حال احداث کلنگ دبستان یک کلاسه روستای مران سفلی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و پانصد میلیون ریال در زمینی به مساحت تقریبی 1000متر مربع زمین زده شد.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش کردستان : شرکت بیش از 21 هزار دانش آموز استان در آزمون هماهنگ درس تربیت بدنی

سنندج(پانا)-معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش کردستان گفت: آزمون هماهنگ درس تربیت بدنی دانش آموزان پایه نهم به صورت همزمان از 9 تا 25 اردیبهشت در مدارس استان برگزار شد.

مدیر کل آموزش و پرورش کردستان : سند تحول بنیادین، نقشه راه و ملاک عمل آموزش و پرورش است

سنندج(پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش کردستان با بیان اینکه سند تحول بنیادین، نقشه راه و ملاک عمل برنامه های آموزش و پرورش است،گفت: یکی از اولویت های راهبردی وزارت، نظام راهبری مدرسه محوری است.

هجدهمین کلنگ مدرسه خیر‌ساز شهرستان دیواندره در روستای قره گل زمین زده شد

دیواندره(پانا) - کلنگ دبستان دو کلاسه روستای قره گل با حضور فرماندار، مدیر آموزش و پرورش، جمعی از مسئولین و اهالی روستای قره گل شهرستان دیواندره و همچنین خانواده مرادی، خیر سازنده دبستان، با اعتباری بالغ بر دو میلیارد ریال در زمینی به مساحت تقریبی 1000متر مربع زمین زده شد.

آزمون حضوری - الکترونیکی برنامه انتخاب و انتصاب مدیران مدارس 28 خرداد ماه 98 در کردستان برگزار می شود

سنندج(پانا) - رییس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخ گویی به شکایات آموزش و پرورش کردستان از برگزاری آزمون حضوری - الکترونیکی برنامه انتخاب و انتصاب مدیران مدارس در 28 خرداد ماه 98 همزمان با سراسر کشور در استان خبر داد.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش کردستان: صدور ابلاغ مدیران مدارس منوط به شرکت در دوره های آموزشی و دریافت ID کارت است

سنندج(پانا)-معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش کردستان گفت: صدور ابلاغ همه مدیران مدارس در سال تحصیلی 99-98 منوط به شرکت در دوره های آموزشی طراحی شده ، قبولی و دریافت ID کارت است .